Bili vagy biliszék?

Figyelt kérdés
Láttam a kínálatban, hogy van biliszék is, az nem kényelmesebb? Viszont azt fel-le kell hajtani, így a gyereknek is ez később macera lehet. Vagy jobb a hagyományos bili? Nektek milyen van?
febr. 11. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk wc szűkítő volt, aztán a kisbarátjánál latta a bilit, ott belepisilt és másnaptól szobatiszta. Én azt mondom erdemes kipróbálni őket.
febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen a nekünk wc szűkítő volt válaszokra nem vagyok kíváncsi, mert a bili volt a kérdés.
febr. 11. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A bili egy átmenet. Ha túl kényelmes sose szokik át a wc-re. Legyen könnyen tisztítható és kész.
febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén azt mondom, hogy ne hosszútavra tervezd. Ne a kényelmet nézd, hanem a praktikusságot.


Egyrészt ha túl kényelmes, sosem akar atstokni a wcre.

Masrészt ha hajtogatni kell az ülőkét, vagy macerásabb a ráülés, egy épp szobatisztuló gyerek aki még nem tidja úgy visszatartani, simán bepisil mire elhelyezkedik az ilyenen. Takarítani sem mindegy hogy kell.


Mind a 2 gyerek a leg alapabbat kapta. Fiam talan 2 hónapot használta, lányom 4.hónapja ül rajta de már inkább a wcre megy.

febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Olyat vegyél, ami könnyen tisztítható, praktikus.
febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Volt bili,de a lányom folyamatosan vízszintesen kipisilt belőle. Úgyhogy csak wc szűkítőt használtunk,bilit egyáltalán nem.
febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
1es vagyok, a mondandóm lényege az volt, hogy nem feltétlenül te döntöd el. Lehet az egyikbe pisil, kakil a másikba meg nem hajlandó. Érdemes kipróbálni.
febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a bilit egy csomószor magunkkal vittük, pl. vonatútra. Praktikus volt, hogy kicsi. A fiam nem panaszkodott, hogy kényelmetlen lenne.
febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!