Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A kakifogót tényleg bele...

A kakifogót tényleg bele lehet dobni a WC-be nem dugítja el?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ebben, kíváncsi lennék, hogy valóban működik-e hosszú távon és, hogy megéri-e a mosható a pelenka. Arra a "papírra" gondolok, amire azt írják, hogy lebomló.

márc. 31. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Van amelyiket be lehet, de olyan is van, amelyiket kukába/komposztba ajánlják dobni.
márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A sógoromék a panelban a kilencediken nem tapasztaltak belőle problémát, mi a családi ház földszintjén már észrevettük, hogy lassabban megy a víz néhány hét után, utána már inkább nem dobtuk bele.
márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól is függ, milyen kakifogó. Van, amelyikre ráírják, hogy nem lehet beledobni, azt nem dobtam bele. Aminél nem írták, azt igen. Nekünk még nem volt belőle dugulás. Igaz, a kisebbiknél most csak ritkán használok. Én írtam, mennyibe kerültek a dolgok a moshatózással, nekem megérte, de használtan vettem a készletet, az első is jól illeszkedett a babára és újszülött méretet nem használtam, az nem biztos, hogy visszahozná az árát.
márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy egy befôttes üvegben lebomlik-e a víztől. A legtöbb egyébként simán bírja a mosást is, szóval én nem tenném a wcbe.
ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2, mert az szív, aki lent lakik. Mi az elsőn vagyunk, félévente dugul el, és nem miattunk.
ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem túl jó alternatív megoldás. Én is furcsálom, hogy mosható de úgy reklámozzák, hogy be lehet dobni a wc-be.
ápr. 1. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
A nedves wc papírt is le lehet húzni a csomagolás szerint, se az sem oldódik túl könnyen
ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem lehet lehùzni, hiába ìrják rà. Vagyis lehùzhatod, de dugulàst okoz. Ha nem nàlad, akkor a cső későbbi szakaszán.

Olyan mint a tampon. Nem lehetne lehúzni, mègis sokan a wc-be dobjàk. Uk-ban régen ùgy is tanìtottàk, hogy lehùzhatò, ès sokan ìgy hiszik mai napig.

ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!