Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan szoktassam rá játékosan...

Hogyan szoktassam rá játékosan a lányomat a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
kislányom elmult 3 éves és sajnos sehogy sem birom rávenni a szobatisztaságra adtak egy ötletet hogy probáljam meg megjutalmazni öt ha ráül a bilire eddig bevált egyszer vettem ilyen buborék fulyo játékot mert ngyon tetszik neki a sok buborék.De délután már nem volt hajlandó.Ti hogy csinálnátok? várom az ötletet
2013. júl. 3. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem jár tárgyi jutalom, ha sikerül nagy ováció, ha nem akkor semmi baj, majd legközelebb, akkor nem szúrjuk le. Igazán három éves kor után nem tudom, ennek sok összetevője van, eddig mit csináltatok, miért nem jön össze? Stb, esetleg játék bimbi, oda mennek a pluss állatok pisilni. Egyébként nem szól? Simán mindent összepisil, kakil? Mert, ha szól, hogy kér pelust akkor érzi és tudja, h jön, tehát ne adj rá pelust és majdcsak raszokik
2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bilire v wc-re.
2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi az, amit nagyon szeret csinálni? Közben csináljátok azt.:) Nálunk a bébi akkoriban szokott rá a fogmosásra, imádta, szóval én mostam a fogát, amíg ült a bilin...:D Azután már ment magától.:)

2013. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A bébi lehet, de aki 3 múlt az már nem így működik.
2013. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon szereti Micimackót, így vettem egy matrica gyűjtő albumot és sok Micimacis matricát. Mindig ha a bilibe ment a pisi/kaka, kapott egyet és ha tele lesz az album, választhat egy olyan játékot a boltban, amit nagyon szeretne. Egyik napról a másikra szoba tiszta lett, pedig előtte hiába próbálkoztam hónapokig.;)
2013. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemliteni hogy a lányom corpus callosum hiánnyal született most voltunk nem rég eg alapitványi kórházban pesten a vadaskertben ott elmagyarárázták hogy eléggé el van maradva a kórához képest és hogy a szemkontaktust gyakoroljuk vele hogy figyeljen arra amit mondunk neki ezért javasolták hogy jutalmat is kaphat ha oda figyel ránk.A bilizés is ezért ment tegnap délelött neki de délután már nem akarta
2013. júl. 4. 07:23
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es: 2 éves 10 hónapos volt, gondolom te sem feltételezted, hogy egy 4 hónapos babát próbáltunk bilire szoktatni. De azért okos voltál, köszönjük. :)
2013. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es, bébit írtál, én így is értelmeztem, nálam Ők kisgyerekek kategóriában vannak. Köszönöm, hogy világossá tetted. :)

Az, hogy a kérdező több infót is leírt a végén az érthetőbbé teszi a helyzetet.

2013. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
voltam vele egy alapitványnál hol nagyon segitö kész tanácsokkal láttak el igy probálok vele ugy komunikálni hogy tárgyakkl pl ha megteszi hogy ráül a bilire és nem áll fel róla akkor pl fujhatok neki egy buborékot a buborékfujoval mert ö azt szereti tetszik neki vegy pl adhatok neki édességet is.De h azt kell tennie amire kére
2013. júl. 4. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott biztos jobb tanácsokat adnak mint itt, azért a Ti helyzetetek, komplexebb tanácsot igényel. Minden jót kívánok!
2013. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!