Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Délutáni alváshoz visszaadjam...

Délutáni alváshoz visszaadjam a pelenkát több mint fél év után, ha folyton bepisil?

Figyelt kérdés
Karácsony óta nem kell pelus délutáni alváshoz. Voltak balesetek eddig is, de most már huzamosan, folyamatosan minden nap bepisil. Minden nap húzzuk az ágyat és mosunk. És mindig pisil lefekvés előtt is. Nem szidjuk össze sosem, automatikusan tesszük a zuhany alá ha felkel, húzzuk az ágyat, kap új ruhát, nem csinálunk belőle nagy ügyet, de magamban majdnem felrobbanok, hogy már megint... Már arra is gondoltam, hogy szinte már természetes hogy bepisil az ágyába, pont azért mert természetesnek kezeljük. Hiába próbálunk beszélni róla vele, hogy ugye ma nem fogsz, mondja hogy nem, és mégis. Kérdeztem, hogy kér-e pelenkát alváshoz, és mondja hogy nem. De már azon vagyok teljesen, hogy visszaadom rá. Éjjelre még van pelusa. 2,5 éves lesz
2013. aug. 13. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen.
2013. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem is add vissza rá nyugodtan, majd ezt is abba hagyja. Neki sem jó a pisiben ébredni szegénynek, meg nektek sem az állandó herce hurca.
2013. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont jövő héttől megint kezdődik a bölcsi, 7/5 nap nem alszik itthon. Nem tudom mi lesz... Ott egyébként ritka a baleset, mert itthon több mint 3 órát alszik, ott viszont ennyire nincs lehetősége, alig alszik 2-2,5 órát, annyi időt meg kibír.
2013. aug. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!