Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez azt jelenti? Mi a neve?

Ez azt jelenti? Mi a neve?

Figyelt kérdés

3 és fél éves a fiam. 2 éves korára nappalra szobatiszta lett mint pisi és mind kaki téren.... dèlután sincs gond. Éjjelre kell pelus...De! 3 éjjel azt csinálja hogy kb óránként felsir és nyomja le pelust illetve kukacát szoritja... ma éjjel is alig aludtunk valamit... de nem mondja

hiába kérdezgetem töle, mondjuk mindezt olyan félálomba csinálja. 4 körül annyira felébredt hogy kinyögte kéri a bilit... belepisilt s utána szépen aludt. Ahogy levettem a pelust volt benne pisi...

Ez azt jelenti hogy ne adjak rá pelust? Ill. Úgy hallodtam van 1x használatos lepedöféle hogy ha bepisilna nem ázik át az ágy... mi ennek a neve?

Köszönöm a válaszokat, remélem érthetöen irtam le :)



2014. jan. 22. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Segédeszköz boltban lehet kapni, vízhatlan gumi lepedő, egyik oldala gumi, mási frotír.

Lehet mosni gépben, vastag, nem susogós.

2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, ne adj rá pelust, ha bepisil éjjel max átöltözteted, nekünk van gumis lepedő, ha baleset volt védett.kíváncsi vagyok így jobb éjszakátok lesz-e...
2014. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát elkapott valami hányós-hasmenéses virust... igy majd csak később veszem le róla a pelust
2014. jan. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!