Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek ha az 5 eves fiam...

Mit tegyek ha az 5 eves fiam meg elleg gyakran bepisil nappalis es az ejszakarol ne is beszeljunk 2x oltosztetem at ejjel, gondoltam adok ra pelenkat csak aszt nem tudom mar milyen lenne jo neki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, hogy nincs-e valami szervi baja, ha nincs, akkor pszichológushoz. 5 évesen ez már nem szobatisztaság kérdés...
2015. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 5 éves kisfiam is be szokott pisilni még néha, de mndjuk 2-3 hetente 1x. az orvos szerint ez még belefér. én is elvinném a helyedben orvoshoz, azért nappalra már stabilan kéne szobatisztának lennie, ha éjjelre nem is. szerintem a pelenka is csak a tünet elfedése lenne, de itt már lépni kéne, neki is lehet ez már megalázó lenne, akkor meg csak még rosszabb lesz a helyzet :(
2015. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is bepisil ha nincs óvodában?
2015. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!