Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kakis gatyát hogy mossátok?

Kakis gatyát hogy mossátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik a kérdés de fiamnal most előszőr történt baleset. Szerintem úgy érezte pukiznia kell, de híg kaki is jött vele. Hogyan miben mossátok, hogy azért fertőtlenítve legyen, amennyire lehet? Mielőtt a gépbe teszem, mit csináljak?
2015. szept. 19. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szappannal és vízzel dörgöld ki, aztán pedig 60 fokos vízbe bele a mosógépbe.
2015. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Kidobom. Szerintem többe kerülne a mosószer, a folttisztító, meg a 60 fokos mosás, mint egy bugyi.
2015. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es.

2: Folttisztító nem kell, mert nem száradt bele, a ruhákat amúgyis 60 fokon mosom. 400 ft egy gatya, szerintem ennél olcsóbban ki lehet mosni.

2015. szept. 19. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha épp nem mosok, bedobom a lavórba ázni, aztán ha van időm, kézzel kimosom. Utána mehet a 95 fokos mosásba az ágyneműkhöz vagy a törülközőkhöz.

Állandóan mosok, három kisfiam van.

2015. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Áztatom aztán kimosom mosószappannal kétszer, átöblítem, öblítőbe áztatom kicsit és ennyi.. mehet száradni. Szerencsésebb esetben épp mosás előtt állok akkor ugyan ez a sorrend csak az öblítőbe áztatás kimarad. Míg pici volt a fiam rengeteg kakis ruhát mostam, de 1-2-3 db-ért nem indítom be a gépet. Kézzel is tökéletesen ki tudtam mosni, semmi baja nem lett egyik gyereknek sem.
2015. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Vanish szappannal vagy marhaepe szapannal átdörzsölöm.Ha épp olyat mosok,amihez hozzátehetem,akkor kimosom,ha nem akkor kézzel kimosom,megszárítom és bedobom a szennyesbe.
2015. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Folyóvíz alatt mosószerrel átmosom, aztán megy Cloroxos vízbe ázni és utána mosom ki gépben.
2015. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó. Clorox kilőve, mert sötétkék gatyáról van szó.

Már megy a mosógép. Igaz, ma már nem akartam mosni, de volt egy adag sötét ruha.

2015. szept. 19. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Kulon lavorban folyo viz alatt.kiszedem belole a kakit amig a darabok ki nem jonnek plusz a viz szine is barnul. Ett a vizet a wc be ontom majd gyorsan szappannal parszor atdorgolom es be a mosogepbe l. Nagyjabol mimden nap mosok ugyhogy nincs veluk gond.

Pont most keso delutan estem tul ezen masodszor ma. Az en fiam is joval higabbat kkklt ketszer most delutan es sajnos bele a gatyaba..

2015. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!