Tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.1 hónapja kezdünk bilizés szép rá ül egyszer kétszer pisilt és kakilt. Nem szól ha kakil vagy be kakilt. Ha nem veszem észre hogy be van kakilva akkor óráig el lenne benne. Hetfőtől nem adtam rá body és bele nyúlt pelusba és jött ki hozzám konyhába kakis kézzel. Ez menet pentékig kénytelen voltam body vissza adtam body így nem tud bele nyúlni pelusba. Kérlek segítséget köszi

2017. jún. 4. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érett még a szobatisztaságra.
2017. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azzal segítesz, ha nem erőlteted.

Vársz egy hónapot, és kezditek újból.

2017. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szobatisztaság azzal kezdődik, hogy érzi, hogy jönni fog és a billiig/vetkőzésig vissza tudja tartani.

Azelőtt csupán ismertetés, játék az egész, hogy egyáltalán megbarátkozzon a bilizéssel és akarjon olyan lenni mint a nagyok.


Az jo ha napközben sokat van pelus nélkül és megismeri a saját teste jelzéseit(ergo nem parancsra pisiltetni).

Jo játekok ebben a szakaszban a fürdőbe a poharas flakonos öntögetős játekok ill ő dobhatja ki a pelust, stb.

2017. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.ez még játék neki

.az hittem szobatisztaság

2017. jún. 5. 08:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Bugyi pelus vagy mosható pelus melyik a legjobb ?
2017. jún. 5. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!