Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti állva vagy ülve pisiltetite...

Ti állva vagy ülve pisiltetitek a kisfiatokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Ülve. Nem vagyok a magam ellensége.
2019. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Állva. Szerintem az férfiasabb és praktikusabb. (Meg lehet tanítani normálisan célozni.)
2019. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Eddig ülve pisilt, sokszor még most is, de már szokott állva is. Eddig nem akart állva pisilni. 6 eves
2019. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ülve tanítottam nekik. Aztán megtanultak állva is. Mégis, ha itthon vannak, akkor ülve szokott mindkettő, 8és 5 évesek.
2019. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Állva.
2019. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Nekem apám mindent össze pisilt, pedig egy normális , tiszta ember aki igényes, is de emlékszem pöttyök mindig voltak itt ott, és ezek olyan gusztustalanok voltak, ö soha hallani sem akart az ülve pisilésröl...


Na a férjem pedig úgy volt nevelve, hogy az takarítja a wc-t aki állva pisil, ha meg mindenki ülve akkor anyósom kitakarítja, így a fiuk rögtön tudták, hogy csak is ülve pisilnek, így férjem otthon mindig ülve pisil. ìgy fiunknál ez a kérdés fel sem merült, hogy otthon csak is ülve lehet pisilni. De rengeteget kirándulunk és az oviba volt minim piszoár is, így a gyerek megtanulta picinek az állva pisilést is, de neki is az a normál ha otthon ülve pisil.

Tényleg egy gyermek(de akár férfi) férfiassága abban mutatkozik meg, hogy akar-e állva pisilni vagy sem? Egyébként szerintem az ülve pisilés egy férfinál annak a jele, hogy tekintettel van a körülötte ülö nökre, és még az elöfordulható vizelet pöttyöket sem szeretné, hogy a nök utánna abba vécézenek.

2019. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Mi az állvavizelésben a férfias? Kb annyira férfias, mint a kanterpesz.
2019. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Ülve kezdtük tanítani, de látta, hogy az apja àllva pisi, úgyhogy pár hét után átállt rá és már csak így hajlandó.

(Én örülök neki, szept.től ovi, ott csúfolják azt aki ülve pisil fiú létére)

2019. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Állva

Itthon van egy békás pisszoárja, mindig jobban szerette mint a wc-t vagy a bilit, hamar lett tőle szobatiszta is.

Wc-re akar menni ott is állva szeret.

2019. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elején ülve, mert ugye volt wc szűkítő. De már állva pisil 5 évesen. Szerencsére nem pisil össze semmit sem
2019. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!