Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy alakult hogy kislányom...

Junkygirl kérdése:

Úgy alakult hogy kislányom nem szopizik, fejem neki a tejcsit. Igy milyen gyakran fejjek? És mindkét mellet? Vagy egyszer az egyiket aztán a másikat ahogy szopizna belőle?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Annyiszor kéne fejj ahányszor amúgy enne a baba. Ha eddig szoptattál akkor nagyjából van így egy kiindulási pontod. Ha egyszerre mind a 2 melled fejed akkor több tejcsi lesz és több inger is, hogy még termelődjön. Mivel a fejés nem olyan hatékony mint a baba így én 2 msllel kezdeném a fejést, ha túl soknak bizonyul akkor még mindig át állhatsz csak egyre. Fontos, hogy éjjel is legyen fejés és, hogy rendszeresen csináld. Plusz a növekedési ugrásoknál is legyél résen, olyankor ha nincs tartalék akkor lehet, hogy gyakrabban kell fejj. Jaa és olvass utána a szaporító fejének, elkepzelhető hogy arra is lesz majd szügséged. Ha hosszú távra tervezed ezt akkor érdemes egy dupla elektromos mellszívóba is beruházni. Kitartást!
2019. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én 2 mellszívóval rohangáltam egész nap. Melltartóm átalakítottam, hogy meg tudja tartani, elemes volt mindkettő, egyidőben fejtem mindkét oldalt. Így volt 2 szabad kezem és tudtam tenni-venni. 4 hónapig fejtem napi 8szor, 2,5 órás szünetekkel, éjjel egy nagyobb kihagyással(5 óra kb)aztán elegem lett belőle.
2019. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es

Jaj, de ismerős XD 2. babánál voltam így, mint egy fejős tehén úgy éreztem magamXD...nem lepődtem meg, hogy úgy sem lesz az elsőnél sem volt ez másként nem aggódtam csak az bántott, hogy most aztán tényleg nagyon odafigyeltem és még sem indult meg/ráadásul elsőhéten fecskendővel etetten a tejemmel, mert nem szívott olyan erősen 34hétre született, de egy hét után már cicizett és úgy szaporítóztam, tényleg ha nem a baba volt rajta akkor a gépXD/ elegem lett mert nem hogy több lett volna még kevesebb volt minden sz*rt ittam, ettem még szoptatós tápszert is vettem magamnak meg müzlitXD a régi szép időkXD

2019. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!