Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom teljesen elapaszt...

Hogyan tudom teljesen elapasztani a tejet?

Figyelt kérdés
Mar honapok ota nem szoptatok, viszont ha megnyomom a mellem, meg mindig konnyen tudok belole tejet kipreselni. Mellmutet var ram, viszont amig egy csepp tej is jon a mellembol, addig a fertozesveszely miatt nyilvan kontraindikalt a mutet. Valaki tudja-e esetleg, hogy mivel tudom ezt a "maradek" tejet is elapasztani?! Egyebkent nem feszul a mellem, magatol nem kezd el folyni a tejem soha, csak ha megnyomom. Aki esetleg hasonlo cipoben jart, megkoszonom, ha megosztja a tapasztalatait!
2020. jan. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hideg borogatás. Esetleg Bromocriptin, de az receptköteles, kellemetlen mellékhatásokkal.
2020. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én injekciót kaptam még a kórházban a tejbelövellés után.

Sajnos olyan gyógyszert szedek ami kizárta a szoptatást.

2020. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne mérd az éveseket ha egy teljesen egészséges babáról van szó. Minden nap kb ugyanakkor mérj meztelen súlyt. Minden nap csak egy kicsit legyen több, mint előtte való nap. De igazából bőven elég heti 1 mérés is, majd később havi 1. Hetente legalább 140 grammot kéne híznia. Emellett meg napi 4-5 pisis pelis legyen, ha csak anyatejes akkor a kaki pelus nem mérvadó, mert van baba ahol napi több van és van ahol 10-14 naponta 1.
2020. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felreertettetek... A lanyom lassan masfel eves. Mar kb fel eve nem szoptatok, mert rendes etelt eszik. A mellembol meg tudok tejet kipreselni, ha megnyomom, de egyebkent nem feszul, meg semmi, viszont var ram egy mellmutet, de amig egy csepp tej is van a mellemben, addig nem vagyok mutheto. Es ezt a keveske tejet szeretnem valahogy "eltuntetni" es tulesni vegre a muteten... :)
2020. jan. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!