Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, adjatok ötletet mit...

Anyukák, adjatok ötletet mit csináljak? 3hete szültem, Nagyon spriccel a cicim annyi tejem van mint a fene. Babám meg fuldoklik, sír üvölt mikor sok megy a szájába.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék? Idővel megtanulja a baba,h.kell ugy szopiznia,h.ne nyeljen annyit.Vagy nincs mit tenni?
2020. márc. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás előtt fejd le kicsit.
2020. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd beáll a kereslet kínálat. Esetleg az elejét fejd le, és utána szoptass.
2020. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne fejj utólag


Próbáld nyugágypózban


A feje legyen magasabban, mint a mellbimbód normál esetben, ne dolgozzon gravitáció is pluszban...


Ha ezek nem használnak picit fejj elő.


Utólag semmiképp, ne termeljen túl.


Kitartás

2020. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolso irt! Beall majd!
2020. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2020. márc. 19. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyetlen voltam a mellpumpával és a kézi fejéssel/masszírozással is, ezért én azt csináltam, hogy ha pár szippantás után véletlenül (vagy egy pici rásegítéssel) lecsatlakozott a babám, akkor rongypelust fogtam a cicimre, hogy oda spricceljen a tej és akkor nyomtam meg még egy kicsit a mellemet, hogy ez a nagylendületű tej távozhasson.
2020. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik hamarosan
2020. márc. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megtelt a melled, fejj le belőle egy keveset, könnyebben tudja bekapni. Szopizás után jól büfiztesd meg! Ahogy előttem írták be fog állni a kereslet-kínálat, annyit fogsz termelni ami neki elég. Növekedési ugráskor többet fog enni. Kitartás!
2020. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket.Remélem hamarosan beáll mert szegénykém akkorákat nyel.Próbáltam fejni elötte elég sokat.Ahogy megnyomtam ugyan úgy spriccelt.Elkeserítő,persze tudom örüljek neki,hogy van tejem örülök is de úgy sajnálom mert így kínlódás neki is.
2020. márc. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!