Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 hónapos a fiam, szoptatom,...

2,5 hónapos a fiam, szoptatom, viszont ma foghúzásra kényszerülök, kaphatok érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt kaptam, de nem tudom szoptatás alatt lehet-e,van e valamilyen hatással a tejre, illetve babóra? (pl: aluszékonyabb lesz).
2010. júl. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én votlam fogdokinál szoptatás alatt, kaptam szurit, de akkor még 3 óránkét szoptattam. Azt modta, egy evést hagyjak ki, fejjem le, dobjam ki azt a tejcsit, és utána mehet minden tovább.
2010. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a fogorvost! :-)

Ez a legegyszerűbb és legbiztosabb.

2010. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is ennyi idős volt, mikor foggyulladásom volt. Én megkérdeztem a fogorvost mielőtt bármit csinált volna. Érzéstelenítést kaphattam, csak antibiotikumot nem.
2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megjártam a dokit. Kaptam érzéstelenítőt, csak mikor hazajöttem lefejtem a tejem és kidobtam.1 kajára már lefagyasztott tejet kapott.
2010. júl. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!