Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejtároló zacskót hol...

Anyatejtároló zacskót hol lehet kapni? Gyógyszertárban, drogériában?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ott tudsz vásárolni, de vannak egyszerűbb, fagyasztással kapcsolatos tárolók is, amik nem olyan drágák.
2008. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárban vettük, jó drága.
2008. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig aventes poharakban fagyasztottam, de most rájöttem, hogy ha főzelékbe akarom bekeverni, akkor azt már nem fagyaszthatom vissza. Tehát kisebb adagokban szeretnék fagyasztani. Ez a zacsival működhet, ügye?

Köszönök mindenféle más ötletet is! :)

2008. nov. 26. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Más ötlet: vegyél TESCO-s probiotikus ivójoghurtot ( azért azt, mert annak van kupakja, a danonosnak meg nincs ), kb egy dl az űrtartalma, miután megittad a tartalmát, mosd ki alaposan, fertőtlenítsd pl. cumisüveg fertőtlenítő oldatban, vagy neomagnolos oldatban, és használd bátran. ( nem kifőzhető, hőre lágyul!)


Még egy ötlet: ha van kismama ismerősöd, aki HIPP natal terhesvitamint iszik, kérd meg, hogy ne dobja ki az üvegét, főzd ki alaposan és az is tökéletes. Jól záródik, kifőzhető, és 120 ml. az űrtartalma. Ugyanígy megteszi amúgy a bébiételes üveg, ha hozzájutsz, de abból inkább a gyümölcsöset használd, mert pl a sárgarépa vagy a paradicsom szaga beivódik az üvegbe.


és egy harmadik alternatíva: a Metróban lehet kapni olyan sürített paradicsomot, ami kb fél decis hitti-fitti kis kupakos üvegekben van 20 db-os kiszerelésben, én annak is elrakom szépen az üvegeit. Használati utasítás ua, mint eggyel fentebb, annyi, hogy a paradicsom szaga később párolog el, ezért érdemes az ilyen üveget kifőzés után napokig kupak nélkül, lefordítva tárolni.

2008. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó ötletek!!!
2008. nov. 26. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam régebben még egy jó ötletet, én ezt használom: gyógyszertári fehér műanyag fedeles doboz, amiben a kevert krémeket adják. Több féle űrtartalmú van, 100 g, 150, 200, 300 g-os. Én a 100 g-osat veszem, ebben jobb a kis adagokat elrakni, kifertőtlenítem és kész. 27 Ft/db-ból kijön! A hőkezelést is bírják!
2008. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, legolcsóbb: műanyag fagyis pohár, kimosod és mehet bele a tejci.
2008. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!