Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Letezik olyan hogy valakinek...

Letezik olyan hogy valakinek minden nap csak egyszer kelljen potolnia az anyatejet?

Figyelt kérdés
Valakinek van ilyen? Hogy es szinte az is mindegy hogy mikor csak mondjuk valahogy a napi tejtermeles nem elegseges es hianyzik a napi mittudomen 500mlhez 100?
2020. aug. 15. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ha van rendesen tej az 1szer se fog gondot okozni agy nap. Ha nem eszik többet, nem kell neki. Ha meg mégis kéri átrakom a másik cicire. Lehet csak szomjas még. Mondjuk én sosem mértem. Evett amennyit akart
2020. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha a mérés alapján nem jön össze annyi gramm és ez az esti szoptatás akkor nem aggódnék. Este zsírosabb tej jön. Jobban tápláló, ezért grammra nem jön úgy ki. Illetve sok baba szeret este sokat cicizni önmaga megnyugtatására.


Ha aggódsz, szoptasd sűrűbben. És ha nincs orvosi oka mérd a babát ritkábban, te megnyugszol, több tej termelődik.


Azt kell nézni hogy van-e elég pisis kakis pelenka. Van erről információ hogy mennyi idős gyereknek mi a minimum, ez is információ a gyerek állapotáról csak talán kevésbé stresszel.


Van a neten lll.hu, ők szerintem hiteles információt adnak a szoptatással kapcsolatban.


(négy gyerekes anya)

2020. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én már hallottam olyat hogy csak egyszer kapott este 150ml tápszer pótlást a baba. A többi anyatej. De ez nem saját tapasztalat. Nekünk nem kellett pótlás szerencsére.
2020. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt a lányomnál ilyen, de nem a kezdetektől. 6 hónapos volt, mikor egyik napról a másikra megcsappant az esti etetésre a tejem. Így azt pótolni kellett.
2020. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Az lett volna a 6 hós növekedési ugrás. Ha nem pótolod, termelt volna magának.
2020. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Tejleadó voltam, szóval nem a növekedési ugrás volt a gond. Egy-egy etetés után minimum 3-4 dl tejet fejtem. Kétlem, hogy a növekedési ugrás volt a gond, mivel sosem csak annyi tejem volt, mint amennyit evett.
2020. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ennek így még kevesebb értelme van.
2020. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt tejem. Ennyi. Estére annyira kiürült, hogy a lányom csak vergődött rajta. Egyik napról a másikra így jártam. Nem kell ragozni. Biztos te szuper anya vagy, nálad nem történt ilyen, nálam ez volt.
2020. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Tejleadó voltál de a babának kevés volt a tej? Ezt én sem értem. Vagy valamit nagyon félreértek 🤔
2020. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!