Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap megjött a menzeszem,...

Tegnap megjött a menzeszem, mi az a homeós bogyó ami szaporítja a tejet? Urtica, ricinus, more milk-ezeket szedem. Valami más?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
4hónapos a kislányom
2010. aug. 4. 21:55
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyakori mellre tétel segít. A menstruáció első, max. második napjáig lehet kevesebb a tejed. Utána visszaáll, nem kell különösebben semmit szedni, ha eddig elég tejed volt.


Nekem a második kislányommal volt olyan, hogy 6 hónaposan egybe esett egy növekedési ugrása az én menstruációmmal, akkor 48 órán át két óránként kellett mellre tenni, utána visszaállt a régi rend. :o)

2010. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is csak azt tudom mondani,hogy gyakrabban szoptasd,ahogy ő igényli.

tapasztaltam anno,hogy mikor megjött(3hónappal a szülés után)akkor mintha nem lett volna neki olyan tápláló a tejem,többször is kérte

2010. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

NE SZEDD EGYSZERRE MINDET! Különben pont gátolni fogják egymás hatását... Egyszerre csak egyfélét érdemes, pláne, ha mellette más módon is szaporítasz.

A gyakori szoptatás az alap.

2010. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajna nem,hogy gyakrabban,egyáltalán nem kell neki a mellem..sikerült fejnem 80ml-t,azt üvegből simán megitta,de a mellemből meg sem kóstolta..
2010. aug. 5. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Kellene neki a melled, csak ilyenkor kevesebb jön, és nehezebben indul be a tejadó reflex, emiatt türelmetlen (esetleg a melledet is tépkedi)

Ha lefejed és üvegből adod neki, akkor egyenes út vezet ahhoz, hogy tényleg elutasítja a cicidet... :o(


Tudom, hogy ilyenkor ez nagyon nehéz, de együtt le tudjátok küzdeni!

Ennyi idősen még talán nem annyira nehéz a babád. Próbáld kézben tartva, sétálva mellre tenni, és amikor már biztonsággal rákapott (esetleg érzed, hogy beindult a tejadó reflex), akkor ülj csak le.

Illetve tedd mellre félálomban, vagy amikor teljesen alszik, akkor szopizni fog!


Sok sikert és kitartást! (Az üveget meg próbáld félre tenni!)

2010. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Stefivel értek egyet: ez a három túl sok egyszerre! keress olyan gyógyszertárat, ahol van homeopátiás tanácsadó gyógyszerész, és kérdezd meg, nem ütik-e egymást a bogyók és a More Milk.

türelmet és kitartást, mensi után remélhetőleg visszaáll a tejed!

2010. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!