Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » KB mennyit eszik a 12 hetes...

KB mennyit eszik a 12 hetes babátok egy nap?

Figyelt kérdés

Tudom a papír forma az a kgx150 osztva az étkezések számával. Most kezdtem el méregetni mert kevésnek éreztem a tejem és ugyebár nem minden nap végére van meg a "kötelező". Néha kap pótlást mert még éhes. Nem mértéktelenül kapja csak tényleg mikor szoptatás után kér még kajcsit és elfogott a tejem. Eddig nem méregettem semmit. Viszont hízni hízik, jó kedélyű baba.


(Nem akarok a mérleg rabja lenni, csak kíváncsi vagyok hogy kinek hogy alakul)

Tudom tudom minden baba más, stb. stb.


A kérdésemre érdekelne a válasz🙂



2020. nov. 9. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én is méregettem, egyik nap sem érte el az ajánlott mennyiséget. Elkezdtem lefejt tejjel pótolni, jött a cumizavar, szenvedés. Akkor döntöttem úgy, hogy nem fogom mérni mennyit eszik pontosan, a mérleg is lehet csalóka. Hetente 1szer lemértem este, ha hízik, akkor semmi baj. Délutánonként amúgyis nyűgösebbek. Lehet kevesebb tej is elég neki, mert táplálóbb/zsírosabb a tejed. Sokat volt cicin, akár 1-2 órákat is hagytam rajta, feltornázta a tejet, mostmár beállt szépen. Ha méred is, de mondjuk 100al kevesebbet eszik, az még nem olyan vészes. A hízást kell inkább nézni.
2020. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 90-120mili között evett, de az enyém nem eszi a kívánt mennyiséget. Annak ellenére, hogy már most fényevő, majdnem megduplázta a születési sulyát (1 hét múlva 6 hós lesz) csak hosszú, vékony baba. Majdnem 8 kiló és a 150 csúszik max le neki, de az a nagyon max.🤷‍♀️ én már feladtam a tankönyvet. Boldog, egészséges baba, jó a mozgása, sokat nevetgél, kicsit vékonyka, ez van. Alkati dolog is lehet.
2020. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!