Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejapadással kapcsolatban...

Tejapadással kapcsolatban ujra kérdezek, more milk kapszula beinditotta,délelőtt még bőven volt, délutánra meg hogy lett nulla?

Figyelt kérdés
Délelőtt 80 g ot lefejtem mindkettőből úgy, hogy napok óta apad a tej. A more milk segitett ezek szerint. Aztán délután mellre téve üres! Nulla amit evett,semmi,üres! Vagyis hibáztam hogy kifejtem? Nem értem ....mit rontok el?
2020. nov. 23. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem rontasz el, ne stresszeld magad.


Van, hogy bármivel próbálkozunk, bármennyit fejünk, nem tudjuk visszahozni a tejet.


El kell fogadni, ha pótlást kell adni.


Természetesen, nem azt mondom, hogy add fel.


Igyál-egyél rendesen, csináld a szaporítófejést, legyen sokat mellen is a baba!


De ne stresszeld és ne okold magad, ha nem sikerül!


Kitartást!

2020. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. nov. 23. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Milyen idős a baba?


Nekem is néha meg-megindult pl a miremilktől, de hosszútávon nem hatott nagyon (amúgy a moremilk görögszéna alapú, ami bioboltban 2500 ft, míg a moremilk asszem 8000...)


Ha a babád nem sír, mert nem jön a tej, akkor hagyd rajta, ne stresszelj közben. Bár baromi nehéz, nekem se nagyon ment, de amikor ugy voltam, hogy "jó, nem érdekel, akkor kap tápszert" és elengedtem, akkor hirtelen megint lett tej.

2020. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ejjel is 1,5 orankent kelt. Mert ehes. Cicizett kicsit, visszaaludt. Most 5-kor adtam tapszert mert nem tudott ehesen visszaaludni. Hiaba teszem mellre, nincs:( 2 honapos. Itt sirtam folotte. Tudom, ne gorcsoljek,,,,,de ez nagyon rossz....azt sem tudom hogy mennyi, mikor, hogy etessem uvegbol, eddig kb igeny szerint evett anyatejet.....
2020. nov. 24. 05:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem vagy rossz anya.

Én is sírtam, mikor nem sikerült.

Persze sokan nem értik meg.


Szerintem próbáld meg úgy, hogy szopizik, utána pedig a doboz szerint ajánlott mennyiség felét add először, aztán megint cici, hátha azután, hogy nem éhes nagyon, turelmesebben szopizik és lesz még tej

2020. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Reggel feltem 70-et, mert akkor meg nem eszik sosem....hihetetlen kis Krapek!....aztan semmi sem lesz a mellemben. Azert fura mert fejes utan ujra kene termelodnie..... probalkozom!!!

2020. nov. 24. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Reggelre mindig több tej van, délutánra kevesebb, de zsírosabb. A fejésre nem mindig indul be a tej, én pl 4 fajtával próbáltam, 20-30ml-nél többet nem bírtam. De amikor dzopizott, azt is mértem, megette a kellő mennyiséget. Kézzel próbáld megnyomni a melled, ha úgy sem jön, akkor valóban pótlás kell. Viszont a cumisüveg nagyon megtudja zavarni, akár teljesen el is utasíthatja a melledet pár nap után. 2 hónapos csak, az enyém ilyenkor mindig cicin akart lenni, és nem csak azért mert éhes, hanem kell még neki a közelség, a komfortszopizás.

Ezzel nem arra célzok, hogy mindenáron szoptasd, hanem nézzd meg az okokat, lehet hogy van elég tejed, de pl nem jó már a szopizási technikája a cumi vagy cumisüveg miatt, esetleg levan nőve a nyelve. Meg vannak növekedési ugrások, amikor extra sokat akar cicizni, hogy feltornázza kellően a tejmennyiséget.

Kitartást! :) És nem bűn ha tápszert adsz neki, te érzed.

2020. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!