Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ido alatt urul ki a...

Mennyi ido alatt urul ki a "rossz" anyatej a szervezetbol?

Figyelt kérdés
Sajnos bamba voltam es dietahibat csinaltam, csori vigasztalhatatlanul ordit es a rugdosodastol sugarban jon vissza az egesz. Van boven a fagyoban lefejt tejem, hany szoptatas menjen a lefolyoba es valtsam ki korabbi adagokkal?
2020. dec. 6. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap ilyenkor már biztosan jo vagy.
2020. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Diétahiba alatt mit értesz?
2020. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit kell kerülnöd ès mennyire èrzèkeny rà a babàd.
2020. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a paradicsom és a szénsavas bármi volt a mumus, 6 óra után nyugodtan szoptathattam.
2020. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tejmentes dieta miatt elegge lecsokkent az etelek szama az utobbi hetekben amit etten es voltam olyan marha h a kolbasszal toltott karajnal nem szamoltam vele h oke h az egy szelet karajomban 1 karika kolbasz van, de az kiengedte a levet az egesz romai talban es nagyon fuszeres lehet a hus, a repa. "Csak" a hasa faj, tej valoszinuleg nem volt benne.
2020. dec. 6. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de biztos, hogy a te étkezésed ennyire végletesen befolyásolja a baba étkezését hogy egy szelet, fűszeres kolbásztól fáj a hasa?


Lehet ezer más oka is.

2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől biztos nem hànyt sugàrban, valami màs oka lehet.
2020. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!