Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi vált be tejszaporításra?

Mi vált be tejszaporításra?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok tejszaporításra? Milyen ételek, italok lehetnek jók erre?

2020. dec. 12. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
More milk kapszula. Drága, de tényleg jó!
2020. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 mennyi idő után fejti ki a hatását?
2020. dec. 12. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan, nekem már másnap érezhetően nőtt a mennyiség, pedig már ott tartottam, hogy abba hagyom a szoptatást, nem szenvedek tovább.
2020. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Sok mellretétel. Ennél jobb inger nincs 😉
2020. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lactoherb tea és nagyon sok folyadékot igyál
2020. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lactinatal kapszula, Karamalz malátaital, sok folyadék és tényleg a sok mellre tétel
2020. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. ☺️ Mentek a zöld kezecskék 🖖
2020. dec. 12. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

görögszéna kapszula. és a mit a többiek írtak.

szoptanít készülék, egyre kevesebb tápszer, számold a tele pisis pelenkákat (ami kijött, az be is ment), a mérésnek ne higyj, együttalvás, bőrkontaktus.

2020. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tejszaporító tea és a Karamalz ital jött be, illetve a rengeteg folyadékfogyasztás, és - ne nevess - a kakaóscsiga :) de komolyan, én nem tudom mi volt velem, gondolom a szénhidrát kellett...simán betoltam minden éjjel kettőt. vagy hármat.

és nekem pl. bőséges hús és tészta fogyasztás is kellett.

2020. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Önmagában semmilyen étel, ital nem tejszaporító hatású.Ezektől nem lehet csodát várni. Sokan írják, hogy mindent megtettek, hogy több tejük legyen, ezt ettek, azt ittak,, de mégsem. Az igazi tejszaporítás a mell gyakori kiürülésétől várható, mindemellett megfelelő folyadékfogyasztás (több liter) és normális mennyiségű táplálék bevitele szükséges.

Nézz utána a szaporító fejésnek! (7-7-5-5-3-3-1-1)Igen, nagyon fárasztó, de 2-3 nap alatt duplájára majd triplájára emelte a tejem mennyiségét.

Kezdetben napi 3 dl anyatejet hordtam a babámnak, majd a szaporító fejés után 3 héttel én jelentkeztem be az anyatejgyűjtőbe leadónak.

2020. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!