Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki fogyott szoptatás alatt,...

Aki fogyott szoptatás alatt, az a második terhesség után is fogyott vele?

Figyelt kérdés

Elsőnél nagyon hamar lefogytam és fél év alatt 6 kgal lettem kevesebb mint terhesség előtt.

Várható ez a második után is?

Vagy lehet hogy most nem lesz fogyasztó hatású?

Kivel hogy volt?


2020. dec. 21. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, igen. Az első terhességemnél a szoptatás nagyon vitte a kilókat. Igaz, a terhesség alatt is csak 10 kilót híztam, ami a szüléssel el is tűnt. A gyerek négy hónapos korára 5 kilóval voltam kevesebb mint anno a teherbeeséskor. De úgy, hogy napi egy üveg nutellát ettem és literszámra ittam a cukros, rostos leveket. Nagyon-nagyon sok tejem volt. Egy év szoptatás után kezdtek visszakúszni a kilók.

A következő terhességem ikerterhesség volt. Mondanom sem kell, utána a két baba is szabályszerűen megevett engem. A fogyás mellett sajnos az immunrendszerem is tönkrement. Ez első télen öt hétig volt egyfolytában fül-és arcüreg gyulladásom. Ők 16 hónapig kaptak anyatejet. Most, négy éves korukra jutottam el addig, hogy végre nem kapok el folyton fertőzéseket és visszanyertem a régi izomtömegemet is.

2020. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első szülés után 2 hónappal kezdő súlyomban voltam, pedig sokat szedtem fel terhesség alatt. A másodikkal 4 hónap alatt ment le a felesleg (szintén jelentős súlygyarapodásom volt), majd a következő 3-4 hónapban lement még 10 kiló rólam. Többmint 1 évembe telt mire vissza tudtam szedni magam, úgy már nagyon sovány voltam.
2020. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mind a két gyermekemmel szó szerint nagyon sokat fogytam... Pl utolsó : 51 kg val kezdtem 67 kg van szültem most 22.-én töltötte a kislányom az 5 hónapot és 47 kg vagyok :( elsonél is ugyan ez volt
2020. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!