Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Gripe watert most etetés...

A Gripe watert most etetés előtt-közben vagy utánna kell adni a babának? És mivel adjam be neki, hogy ne folyon ki a szája szélen?

Figyelt kérdés

Picim ma 6 hetes. Szeretném kipróbálni ezt a gyógyvizet de mindenki mást mond.

Már használtuk a Infacolt, espumisant és egyik sem segített, bízom a Water-ben!


2010. aug. 13. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Infacol cseppentőjét eltettem, miután kiürült egy doboz, kimostam, és azt használom. Fekve adom be neki, utána rázárom az állát, és szépen lenyeli. Finom édes, ezt szeretni szokták a babák.
2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen és is rágódtam sokat. Én cumisüvegbe raktam és így megitta szépen, nagyon ízlett neki. Én szopi közben adtam neki. Evés után nem tudtam odaadni neki, mert annyira bekajált, hogy nem itta meg a Gripe watert. Egyébként nekünk csak ez jött be. Eleinte napi 3x-szor adtam neki, pár hét után kétszer, aztán már csak egyszer az esti kajálásnál.
2010. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk most 8 hetes. 2 hete adjuk neki a gripe watert, nekünk teljesen bevált. Délután és este adjuk neki, mert akkor volt hasfájós, napközben nem.

Etetés közben adjuk, mert etetés után már tele van a pocakja és volt hogy az egész kijött a száján... és nem utolsósorban azért etetés közben és nem utána, hogy a baba szájában ne a gripe water íze maradjon maradjon, hanem az anyatej íze.

Adagolást próbáltuk tejben, kiskanállal... de ami a legjobban bevált, az a fecskendő. Gyógyszertárban kapni, pár ft, mi 5 ml-set vettünk. Elvileg 5 ml-t kellene egyszerre adni a babának, de mi csak 2ml-t adunk, az is elég neki (próbáltuk 5-4-3 ml-vel). A fecskendővel pontosan látod a mennyiséget. Beleteszed a szájába és úgy nem is jön ki.

Sok sikert!

2010. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!