Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan indítsam be a tejleadó...

Hogyan indítsam be a tejleadó reflexem?

Figyelt kérdés
Kislányom csak cumisüvegből hajlandó enni,és így nem igazán indul be a reflex,h fejek.Hogyan csináljam?
2008. dec. 1. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Először is sürgősen szoktasd vissza a cicire, különben el fog apadni a tejed. Először mindig próbáld szoptatni, az sem baj, ha kicsit nyávog, ne adj neki rögtön cumisüveget.
2008. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémám,h szombatonként iskolában vagyok egész nap,hiába szoktatom vissza,ha szombaton ugyan úgy cumisüvegből kapja...:(
2008. dec. 1. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom, majdnem 3 hónapos koráig cumiból itta az anyatejet, aztán megelégeltem, mert elég kényelmetlen volt, főleg éjszaka, és addig "erőltettem, míg nem szopott ciciből. 1 éves koráig szoptattam rendesen. képzeld el azokat a kisbabákat, akik koraszülöttek, és sajna nem ehetnek ciciből. Aztán, mikor kikerülnek a kórházból, mégis megy nekik. próbáld sokat ciciből. ha csak szombaton kap cumiból, szerintem vissza lehet szoktatni.
2008. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm,mindenképp megpróbálom!:)
2008. dec. 2. 08:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak üzenem: nem törvényszerű, hogy elapad a teje azért, mert feji. Én az elejétől kezdve így csinálom, mert csak cumisüvegből eszik. Jól működik a dolog, a tejem cseppet sem fogy, igaz, hogy kitartás kell hozzá. 3 óránként szigorúan fejem, és iszom a tejserkentő teát. Nekem emellett az alkoholmentes sör is segít a tejképződésen.

A tejleadó reflexnek elvileg a fejésnél is be kell indulnia. Nálam nincsen ilyen probléma, ha rendszeresen fejek. Esetleg a védőnővel beszélj ezügyben!

Sok sikert a további babázáshoz!

2008. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó hatása van ha szoptatás előtt átmaszírozod a melled meg meleg zuhanyt veszel,megzuhiztatod a cicid.én is csak azt mondom ha csak lehet szoptasd a babád.
2008. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2008. dec. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!