Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartó méretei...

Szoptatós melltartó méretei mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Szeretnék az internetről ilyet rendelni, de én mindig próbálni szoktam amikor melltartót vásárolok, így őszintén szólva fogalmam sincs, hogy a megadott méret mit jelent. Pl. 85/C? A 85-öt hol kell mérni? Van hogy meg van adva a mellkörtérfogat. Azt hol kell mérni? Ha nekem eddig B-C kosár volt jó, akkor mire számítsak szülés után, ha lesz tejem? C-D körüli?
2008. dec. 2. 16:59
 1/5 anonim válasza:

Szia!

A "85" a mell alatti méretet mutatja. Ezt Te is meg tudod mérni egy mérőszalaggal. Hogy milyen kosras kell szülés után, eléggé változó. Nekem 3 kosármérettel nőtt a mellem. Ha eddig B-C-s voltál akkor a D-re szavazok.

2008. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem vagyok benne biztos, hogy próba nélkül érdemes ilyesmit vásárolni.

Legalábbis nekem a terhességem alatt szinte semmit nem nőtt a mellem, aztán amikor belövellt a tej, pár óra alatt!! nőtt 2 méretet, 75B-ről 85B-re, de a 90B sem nagy rám. Egyet vettem még terhesen, 85B-set, bár akkor még azt hittem, nagy lesz. Aztán mikor hazajöttünk a kórházból, felpróbáltam újra és az alapján már tudtam mondani a páromnak, mekkorát vegyen még. Nem bántam meg, bár előtte én is sokat tanakodtam, hogy csináljam.

2008. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mell alatti kerület is nő? Én azt hittem, hogy csak a kosárnál kell ügyelnem arra, hogy nagyobb legyen???
2008. dec. 2. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb úgy venni szoptatós melltartót,hogyfel is próbálod mielőtt megveszed. Vagy próbálj fel néhányat a boltokban, és az alpján tudsz rendelni. Nekem 80/B-ről megnőtt 85/D-re.
2008. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Melltartot szerintem is probalni kell, lehet hogy amit interneten kivalasztasz a vegen kenyelmetlen lesz. Nekem alapban 75B a meretem. Miota terhes vagyok, azota 80B-re nottem, ehhez kepest a 85B-s, illetve a 90B-s szoptatos melltartoba fertem bele.
2008. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!