Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszivot szeretne...

Elektromos mellszivot szeretnek, de nem tudom milyet. A legnagyobb dilemmam hogy egy vagy 2 szivófejeset válasszak?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne elektromos mellszivora, hogy szopi utan tudjak rasegiteni a tejtermelodesre. Nagy sujjal született a babam es nem eleg a tejem neki igy szaporítani szeretnem. A kérdésem az lenne, ami lehet kicsit butan hangzik, hogy a ket szorofejes mellszivoval lehet csak egy mellbol is fejni vagy mindig csak egyszerre mindkettőből? Egyik mellembol nagyon nehezen jon a tej, pedig sok van benne igy arra lehet tobbet kellene használnom.

#szoptatás #mellszívó #Tej szaporitas
2021. febr. 3. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha szaporítani kell, akkor szerintem elég a sima egyes mellszívó is. Nekem babyono van, hálózatról és akksiról is működik, jó szívóereje van, állítható és nem hangos. Nekem a kézi nem jött be, mert többször volt ínhüvelygyulladásom.
2021. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, a kezivel nekem sem mukodik a dolog. Nagyon megfájdul a kezem es keveset is tudok kifejni vele, igaz nekem egy nagyon olcsó kezim van. Ezert is döntöttem az elektromos melett
2021. febr. 3. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha lesz 3. Én tuti 2 fejeset fogok vonni. Rengeteg időt spóroltam volna vele de utólag okos az ember 😁

Én bebumit használtam azt hiszem abból lett a babyono.

Szerintem szuper márka, nálam jobban bevált mint az elektromos avent

2021. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Medela swing
2021. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Ketfejeset vegyel, rengeteg idot sporolsz vele. Tudod csak az egyiket is hasznalni, nem kell mindig mindkettot. Alltalaban allithato kulon-kulon a szivoerosseg is.

Nekem Horigen duett van, ujonnan egy vagyon, de hasznaltan vettem es ez valt be a legjobban. Az avent es medelea abszolut nem.

Szerintem hasznaltan vegyel, mert en is vagy 6-7 fajatat kiprobaltam, kesz vagyon lett vona, ha ujonnan veszem.

2021. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha tartósan akarod használni, akkor mindenképpen kétfejes, rengeteg időt spórol. A szaporító fejést (7-7-5-5-3-3..) végig csinálni egyfejessel egy örökkévalóság.

Lansinoh vált be, első gyereknél Medela volt, na az nekem nem. Arra figyelj majd, hogy a mellbimbóhoz jó legyen a tölcsér mérete. Nekem medelánál es lansinoh-nál is eggyel nagyobbat kellett vennem (kis mell, kis bimbó, de szoptatás alatt nagy volt a bimbó, dörzsölt a normál)

2021. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok gyors választ,nagyon hasznosak. Nem tudom ki pontozott le mindannyitokat, részemről ment a √ .Kedves utolso tudnál nekem részletesebben irni errol a szaporito fejesrol?
2021. febr. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!