Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 napos csecsemőnek adhatok...

1 napos csecsemőnek adhatok babavizet?

Figyelt kérdés
Reggel született, délután szopizott egy nagyon picit, talán 10 percig. Addig aludt, meg utána is. Most este próbáltam cicivel kínálni, 2-t szív rajta és annyi. Az ujjai jobban bejönnek neki. Jana babavizet hoztam magamnak inni, abból önthetek neki? Sírdogál, és nem tudom mi a baj. Oké hogy itt vannak a csecsemősök, de ilyenkor ők is elvonulnak éjjelre. Volt már a pelusban délután pisi kaki, azóta száraz. Mondta a védőnő aki bejött megmutatni a szoptatás, hogy meg a babánaknis rá kell érezni meg bele kell jönnünk, de sajnálom hogy nem megy. Nem lenne baja a babavíztől?
2021. febr. 18. 00:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Szia! Kérj tápszert a nővérktől, ha úgyérzed keveset eszik a baba, ne baba vizet igyon, amiben semmi tápanyag nincs a számára!
2021. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ciciznie kène, nem màst kapni. Nem sàrga, vagy nem kaptàl olyan fàjdalomcsillapìtòt, ami rà is hatott? Veled van folyamatosan? Minèl többet tartsd mellközelben!
2021. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Jòl kap mellre, ès nincs lenőve a nyelve?
2021. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden gyerek egyforma, de az enyèm rengeteget volt mellen màr az első 24 òràban, a napi 1x evès nagyon kevès!
2021. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Családom válasza:
85%
Szia! Az én kis fiam mikor megszületett egész végig a mellkasomon volt amíg fel nem kellet keni a korházban. Ott nyugodtott meg és nekem se evett sokat a korhazban és sokat sírt , de így meg tudtam nyugtatni. Azt mondták, hogy meg kell szoknia a környezetett es új neki hiszen akkor született hogy nem a pocakban van. (Ebből nem tudom mi az igaszság)🤣🤣 Baba vízet semmi képpen ne adj neki.
2021. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor kb meggymag meretu a gyomruk, semmi szuksege babavizre. Ha 2-3 honapos lenne es nem kakilna soka, lehet adni egy kis langyos vizet, de neki minek? Ciciznie kell, de adj neki idot, lehet neki az a par korty egyelore eleg volt. Kinald sokszor, bor kontaktus nagyon fontos! Erezze, hogy biztonsagban van. Most szuletett, termeszetes az is, hogy aluszekony, az elso 2 nap pihenik ki a megszuletest. Ha aggodsz jelezd reggel a csecsemosoknek.
2021. febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Neeeee....! Szoptasd,legyen cicin amennyit lehet.
2021. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Kisétálsz a csecsemősökhöz és segítséget kérsz a szoptatáshoz. Nem agysebeszet.
2021. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az a hozzáállás, hogy éjjel nem mész a csecsemősökhöz, hogy ne zavard őket éjnek évadján, nem jó. Azért vagytok bent napokat, hogy mindig legyen valaki aki rendelkezésre áll. Ez a második kérdésed a gyakorin. Ne itt várj választ amikor rengeteg segítség van körülötted. Csupa jó indulatból mondom.

A védőnőt sem értem, én nem láttam addig amíg haza nem mentünk és ki nem jött hozzám.

Kórházban volt segítőkész es bunkó csecsemős, de mentem a kerdeseimmel, ha türelmetlen is volt az egyik. Inkább elviseltem, hogy kioktatott(nem csak engem, mindenkit, nem is értettük hogy dolgozhat egy ilyen undok nő ilyen osztályon) de a babám érdekében nem hagytam magam.

Szoptatási tanácsadó is megy oda napközben, szólj a nappalis nővérnek, hogy mindenképp beszélnél vele, jelezze ha ott van.

Lassan indulnak be ezek a dolgok, de ha pl a nyelve le van tapadva abban se az internet népe tud segíteni, hanem az ott lévők.

2021. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem mondták, hogy adjak neki nyugodtan, amíg nem indul be a tej termelés. Sőt, még kamilla tea is volt, ha kellett.
2021. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!