Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem ösztönzik, segítik...

Miért nem ösztönzik, segítik az anyatejadást nálunk? Miért nem tájékoztatják az anyákat erről már a kórházban?

Figyelt kérdés
Szerintem sok anya tudna anyatejet adni, ha ennek meglenne a megfelelő információs háttere, és a kellő ösztönzés. Sok tejadó anyának anyagilag igen is nagy segítség, aki kapja, annak meg pláne!
2008. dec. 3. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,nekem is nagyon jó lett volna,ill. a pici babámnak, de a védőnőm nem tudott segíteni,azt mondta ha találok valakit az jó, de ő nem ismer senkit sem.
2008. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a körzeti védőnő feladata lenne. Ill.ahol nem támogatják a háztól-házig formát ott az anyatejgyűjtőből lehetne hozatni.

Aki leadja annak meg jár érte a pénz:)

2008. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert a legtöbb védőnő nem veszi a fáradságot, hogy utánajárjon. Én rákérdeztem, a mi védőnőnk rendes volt, mert segített, de én falun lakom, itt mások az emberek. Nagyvárosokban én is sok kismamától hallottam, hogy a védőnő egyből kijelentette, hogy nem lehetséges.
2008. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezzel küzdök nagyon sok a tejem, egyenlőre, most 11naposak vagyunk. De még egy babát tudnék etetni, a fagyasztó lassan megtelik..És foggalmam sincs hová forduljak, a védőnő kb.2hét múlva jön csak. Ha bármi infót tudnál erról az jó lenne. Most ezért ültem le netezni.Köszi
2008. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fel tudod tenni neten is eladni, illetve a Heim Pálban lehet jelentkezni hivatalosan. Ha gondolod írj privit, segítek!
2008. dec. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!