Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki lehet szoptatási tanácsadó?

Ki lehet szoptatási tanácsadó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Aki szoptatási fanatikus.
2010. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt en kerdeztem nem regen.

Sokkal okosabb nem lettem tole.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2010. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

Ligás (önkéntes) szoptatási tanácsadó akkor lehetsz, ha: Liga-tag vagy, egyetértesz a Liga küldetésével, a saját gyermekedet is a Liga elvei szerint szoptattad és a jelentkezéskor legalább 9 hónapos, rendszeres és aktív tagja vagy egy ligás csoportnak és rendelkezel egy csoportvezető ajánlásával (ehhez pl. megfelelő kiállás szükséges). Ezek csak az előfeltételek.

Ezután indul az akkreditációs folyamat, amin belül több levelet is váltasz egy harmadik tanácsadóval (idegen nyelven) különböző szoptatási témákról. És mindeközben tetemes mennyiségű irodalmat olvasol, idegen nyelven is. (Gyanítom, hogy vizsgázni is kell belőle.)

Ezért írtam a másik topikban, hogy nem piskóta a képzés.

2010. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Kar hogy Ligas csoport nincs a kozelemben.Igy szinte lehetetlen tanacsadonak lenni,esetleg ha elkoltozok.

Az idegen nyelv miert kell?

Na mindegy en ennek ellenere bujom a szopis temakat.

2010. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
Mert a szakmai anyagok legnagyobb része külföldről származik, főleg angol, kisebb részben német nyelven íródik. Értelemszerűen nem fogják ezt mindig lefordítani magyarra. De ez más tudományterületeken is így van szerintem.
2010. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Ja igen, ha valóban elkötelezett szopipárti vagy, érdeklődő anyukaként is csatlakozhatsz a Google-csoportunkhoz. (Bár itt leginkább szakmai beszélgetés folyik.)

[link]

Jelentkezéskor érdemes pár szóban leírni, hogy ki vagy és miért akarsz belépni.

2010. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!