Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora és milyen szoptatós...

Mekkora és milyen szoptatós melltartót vegyek, a számozáshoz is kellene egy kis segítség?

Figyelt kérdés
Az eredeti méretem 80C. Most 34 hetes vagyok és csak picit nőtt a mellem, de még épp jó rám a 80C. Viszont szükség lesz lassan beszerezni szoptatós melltartót, de nem tudom milyet vegyek. Néztem a Bonprixnél is merevítő nélkülit, viszont a számozás az oldalra húzósnál 36/38 és 40/42 és nincs mérettábla, ami ezt leírná, csak a hagyományos melltartókhoz. Akkor van olyan lecsatolhatós ahol S/M/XL szerint van. Most akkor ott is mekkora kellhet? A hagyományos számozásúbúl meg 85C-t lenne érdemes vennem, vagy esetleg D-t?
2021. szept. 16. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én H&M-től rendeltem 85B-re az M-es méret tökéletes lett.
2021. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a H&M-től rendeltem.

85D-re tökéletes lett az L-es.

2021. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a hellomami-nál vettem S-est 75F-re. Személyesen tuti, de e-mail-ben is biztos segítenek méretet választani.
2021. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!