Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tej tárolására alkalmas zacskó?

Tej tárolására alkalmas zacskó?

Figyelt kérdés
Philips avent mellszivom van, nos a kérdés, hogy van e hozzá olyan zacskó, hogy egyből abba fejjem a tejet.
2021. nov. 5. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hozzá tejtároló zacskó, de nem abba fejsz. Fejsz a mellszívóval és beleöntöd utána.
2021. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig mennyivel jobb lenne úgy :D
2021. nov. 5. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert egyszerűbb összeönteni a tejet, ha más időpontokban fejsz.
2021. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De amúgy talan a mam zacskók rögzíthetőek.


Kérdés:

Miért fejsz fagyasztásra?

Kelleni fog?

( ahhoz, hogy ha később gond van nem lesz elèg fagyasztókapacitásod, max pàr nap/1 hétre.. nekem el sem fogadta a baba)


Azért kérdezem, mert sokan csak amiatt fejnek, mmint annyit, mert valahogy ezt hallja az ember, közben ha hagyod beállítani, akkor sok időt spórol meg az ember.. stb


Tehát nem beleszólni akarok..

Csak érdeklődés..


( nekem sok tejem volt/ lett volna.. eleinte fejtem is aztán sok lett.. több litert dobtam ki fagyasztóból..

2. Gyerekkel egyszer sem használtam fejőt

Mindkettőt tovább szoptattam, mint akartam, tehàt a fejès nem feltétele a sikeres szoptatásnak..

(2,5 éves és a kicsi lassan 2 éves ))

2021. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol én sem szeretnek fejni, de a fiatalember nem bírja rendesen kiszivni a tejet, és már 2 x volt mellgyulladasom. Szóval rettegek, hogy újra lesz a tejpangas miatt… most úgy csinálom hogy probalom folyamatosan csökkenteni a fejes idejét.
2021. nov. 5. 13:31
 6/7 A kérdező kommentje:
1,5 éves koráig biztosan szeretnem szoptatni, bizok benne h lesz addog tejem.
2021. nov. 5. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem..

Tényleg csak addig fejd akkor, amíg nem feszül fel..nem kellemetlen..

Nekem sokat segített, hogy szoptatás előtt meleg meggymagpárnát tettem rà, utána meg hüvöset ( konkrètan jégzselèt textilpelusban)


kb 3 hèt alatt állt be..


Mellgyulladás nekem egy cuki harapás következtében volt.. fél éves koràban

Brrr


Ilyen esetben én nem tenném el.. nem fejnék annyir, hogy érdemes legyen.


Sok sikert!


4.

2021. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!