Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cicim állandóan "begörcsöl",...

A cicim állandóan "begörcsöl", mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Mikor szopizik a kisfiam, érzem hogy elkezd egy pici részen bizseregni, majd mikor már jól lakott, akkor elengedi és érzek benne egy pici csomöt ami nagyon szúr érintésre..

Nagyjából 2teljes nap mire ki megy belőle a csomó, de olyankor szinte csak abból etetem a gyermekem.

Próbáltam kifejni mellszívóval, szinte lehetetlen..

Kb 2hetente mindig elő jön valamelyikben.

Mitől lehet ez?


2022. febr. 10. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:

*Csomó*

bocsi elírtam

2022. febr. 10. 00:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nelem erre az vált be, hogy úgy etetem a babát, hogy az álla a csomó felé álljon.

Időnként ez kész akrobata mutatvány, de mindog megoldotta egy etetesre a nagyját, és 1 nap alatt az egész problémát.

Így meg tud nyitni olyan csatornát, ami esetleg eltömődött.

Vicces lesz, de próbáld ki 😊

2022. febr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tanították meg a kórházban a kézi fejést? Ha nem, akkor kérd meg a vedonodet, mutassa meg. A technika tökéletes arra, hogy ezeket a csomókat fellazitsa.
2022. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a forró zuhany vált be, meg a kézi maszírozás. Akkor láttam hogy tejkövem van, azt kellett mindig kinyomkodni, idővel eltűnt a csomó.
2022. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatás közben is szoktam a kézi fejéshez hasonlóan masszírozni a problémás részt, úgy gyorsabban oldódik.
2022. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!