Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik homeopátiás szer vált...

Melyik homeopátiás szer vált be nektek és hogyan szedtétek?

Figyelt kérdés
Urtica Urenst próbáltam, nem mindig érzem a hatását. Olvastam erről az Alfalfa-ról hogy azonnali tejcsorgást okoz, van valaki aki használta? Vagy esetleg valami más homeo?
2022. febr. 16. 12:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Még mindig nem a kérdésre válaszoltok! Fogalmatok nincs miről van szó és úgy ítélitek el az embert. Ha nem akartok segíteni nem is kell érzelmileg lehúzni. De látom itt a legtöbben ezzel táplálkoznak hogy egyből rosszindulatúan odaböknek szerintük vicces válaszokat. Szánalmasak vagytok!

Ez a gyakori mellretétel, sok víz, sok étel hagyjuk is mert ez mind megvan. Nem fogok magyarázkodni, a normális válaszadóknak köszönöm!

2022. febr. 16. 16:09
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

Melyik homeopátiás szer vált be nektek és hogyan szedtétek? - Semelyik, mert nincs olyan!


Válaszoltam a kérdésre?


Egyébként mindenki hasznosabb választ adott annál, mintha vki bedobta volna hogy melyik cukorkát edd. Mert ezek egyszerûen hatóanyag nélküli cukorkák.

Az már a te bajod, hogy bevetted, hogy bármiben is hatásosak...

2022. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem a kérdésre válaszoltál! Mert nem az volt a kérdés hogy szerinted hatásos-e! Az letojom te miben hiszel!
2022. febr. 16. 16:25
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Várjál már!Most akkor szoptatni akarsz,vagy nem?Mert mi segíteni akartunk neked,hogy mi az ami valóban hatásos,és mi az,ami bizonyítottan nem,csak kizárólag fölösleges pénzkiadás.Én 4gyereket szoptattam 20-20 hónapig,bár nem gondolom,hogy profi lennék,de azért némi fogalmam van a témáról.Csak a gyakori mellretétel,és a megfelelő táplálkozás szükséges.De az utolsó arrogáns megnyilvánulásod után én meg letojom,hogy mire vered el a pénzed,és hogy tudsz-e szoptatni vagy sem.A homeopátia akkor is csak humbuk,ha te hiszel benne.
2022. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
2022. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
2022. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Parancsolni!De millió ilyen cikket találhatsz arról,hogy egyszerű placebo az egész.
2022. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Remélem a gyerekedet is majd homeos cukorkával tömöd mikor gyógyszerre lesz szüksége..


Ne legyél atom buta!

2022. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd, 18. Aki nem akarja, azon nem lehet segíteni!
2022. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem arról beszélek, h szerintem hatásos-e, tengernyi szakirodalom van, ami bizonyítja, hogy a homeopata szerek nem hatásosak, ellenben egy homeopata készítménynek sincs evidence based kutatása, tanulmánya. Biztos csak véletlen az egész. Ohh wait...
2022. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!