Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megváltozik e a mell a szoptat...

Megváltozik e a mell a szoptatástól? Mik a személyes tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nem negatív dolog miatt kérdezem, csak érdekel, változik e.
2022. márc. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az első baba 4 hónapig szenvedett, mire végül feladta, a melleim teljesen megváltoztak, a 2. babám majdnem 3 éves volt, mire leszokott, de nem lettek rosszabbak
2022. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
3 hónapig meg 2 hétig tudtam szoptatni a gyerekeket, nekem nem váltotak meg,de tudom,hogy jó genetikám van
2022. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ. 👍 Az egyik barátnőm azzal viccelődik, hogy az utolsó gyerkőc miatt teljesen laposak az övéi, emiatt gondoltam, hogy rákérdezek. 😁
2022. márc. 5. 19:17
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm neked is a választ. Igen, a genetika nagyon fontos ebben is.
2022. márc. 5. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiamat 13 hónapig szoptattam, lányom most 5.hónapja.

Formára nem nagyon változott, csak 2 mérettel nagyobb lett

2022. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éve szoptatok. A bal mellem látványosan nagyobb, remélem visszaáll majd valamennyire
2022. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban megviselte az, hogy híztam majd lefogytam.


Megváltoztt amúgy, de a fogyásig nem negatívan.


Szoptatás abbahagyása még nem okozott gondot.

Annyi változott, hogy az eddig kifeszüt bimbóudvarom kicsit lazább lett és lett bimbóm, nekem előtta kb belesimult a bimbóudvarba..

Úgyh mondhatom előnyére válztozott volna


1. Gyereket 2,5 éve koráig

2. Gyereket 2 èves koráig szoptattam,

(1 évet együtt)


Aztán lefogytam 20 kg-ot…

Hát

Igazából semmi mellszövetem.. zsír meg nem maradt mögötte.

Nem lóg mint a tacsifüle, mert egyébként szépen húzódott vissza a bőröm mindenhol ( E-s mellem is volt..)csak nincs.. és ami van az nem hetyke màr..

De 35 vagyok


Lehet a korom is oka😆

2022. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan, van akinek szinte semmit nem változik, de nem ez az általános. Főleg, ha évekig szoptat valaki, akkor elég esélyes, hogy változni fog és persze nem a jó irányba.
2022. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5, #6, #7 és #8 Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. 😊👍
2022. márc. 5. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Kis mellem volt, vékony voltam. 15 hónapig szoptattam, imadtam hogy nagy. Amikor teljesen elapadt a tej akkor sírtam hogy mi maradt, gyakorlatilag egy 1cm magas dombocska. Semmi. Mellkas csak. Ráadásul szoptatás után hirtelen ledobtam 6 kgot, sovány voltam.


Ennek már 4 éve. Kb fél, egy év után valahogy formásodott, visszahíztam, ami lement és most akkor mint terhesség előtt. Mivel kicsi nem lóg, formás. A mellbimbó lett maradandóan más

2022. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!