Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor nyeri meg "végleges"...

Mikor nyeri meg "végleges" formáját a mellem? Mennyi idő telt el az utolsó szoptatás után, hogy a melleitek már nem változtak?

Figyelt kérdés
Eléggé lötyedt már így is (1 hónapja nem szoptatok, de még a fogyás sem indult meg, egyszerűen nem engedi a testem, pedig alig eszem és tornázom is), félek ennél már csak rosszabb lesz. Valahol olvastam, hogy majd valamikor zsírral tömi ki a szervezet, de félek ez már csak jobban fog lógni vagy esetleg még kisebb lesz...
2010. szept. 18. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom nem tömődik az ki semmivel. Nekem se nagyon akar :( De ez van. Anyumnak se tömődött.
2010. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én egyébként 11 hónapig szoptattam, talán az sem mindegy hány hónapig szoptatott valaki...

én nemigen tudom elfogadni, hogy ilyen lett, marad vagy esetleg még rosszabb. a férjem meg csodálkozik, hog ynincs kedvem a sexhez, egyszerűen magamra nézek és elhányom magam

2010. szept. 18. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg 13 hónapig szoptattam és katasztrófa lett a mellem. De már ahogy abbahagytuk pár nap után nagyon gáz volt,azóta eltelt fél év de nem változott. Gondolom akkor telítődik zsírral ha hízol, ha fogysz csak rosszabb lesz. Hát ez van, ezt kell szeretni.
2010. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfél évig szoptattam és a napi 5ről álltunk le elvágólagosan. Kb 5 nap alatt teljesen elment a tejem /mindenféle homeopátiás és bio cucctól, egy csepp sem maradt/. Úgy néz pontosan, mint előtte, pedig azóta lement 10 kg. 5 nap után úgy nézett ki, mint előtte. NEm volt sosem szép mellem, csak a szoptatás alatt, mert akkor nagyok voltak. Tehát ugyanolyan lett, mint volt, mondjuk mintha a fogyás ellenére is, most 4 hónappal a szopizás vége után egy kicsit mintha keményebb volna. Én elvagyok velük, mert nem lógnak v csúnyák, de nem is vlm extra.
2010. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!