Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj, ha nem "laboratóriumi...

Baj, ha nem "laboratóriumi "körülmények között fagyasztom le az anyatejet? Elolvastam az anyatejgyűjtő állomás honlapját, és tök bonyolultnak tűnik a tejtárolás, legalábbis ahogy ők leírják.

Figyelt kérdés

én nem tökölök vele ennyit. fert.folyadékb arakom amellszívót, kifőzöm atejtároló dobozt és kés, beleöntöm a tejet és irány amályhűt ( a sima hűtő mélyhűtő része), sajnos ninc shűtőládám. baj?

max. 3 hónapig tárolom így.


2008. dec. 19. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést, rosszul nyomkodtam a szóköz billentyűt:)
2008. dec. 19. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Őket azért ne hasonitsd magunkhoz. Nekik "idegen" babákhoz kell eljuttatni a tejet Neked nem. Ahogy Te csinálod az több mint tökéletes!

2008. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Deh baj.A legtöbben így szoktuk elrakni.

Az anyatejgyüjtő azért olyan bonyolult,mert azt másik babák fogyaszthatják.

2008. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is olvastam! :)) És én is elbizonytalanodtam! :) Majd kiderül, ha felolvasztom (eddig még nem volt rá szükség). Azért ki ne öntsd!
2008. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!