Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik eldobható melltartóbeté...

Melyik eldobható melltartóbetét vált be, ami ár-érték arányban is jó?

Figyelt kérdés

NEM moshatót szeretnék, hanem eldobhatót. Szóval kérlek a mosható válaszokat hagyjuk is ki :)


termékmintákat kaptam, az avent és a lansinoh rendben vannak, bár utóbbinak elég erős a ragasztója, ragasztós is maradt tőle a melltartó. kaptam dm-es sajátmárkás melltartóbetétet, hát valami borzalom, vastag is, a ragasztója se fog semmit... nektek mi vált be? babybruin is van még itthon, ha jól emlékszem, ezt is kaptam de még nem próbáltam.


2022. aug. 12. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi,de nekem pont a nem mosható nem vált be. Avent-es volt talán a nem legrosszabb, ha már nem eldobhatóst keresel.

Annyira folyt a tejem, hogy az eldobhatós anyagilag sem fért volna bele.

2022. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is igazatot adok az elsőnek. Használtam eldobhatót, nekem sem vált be. Aztán kaptam moshatót, ég és föld volt a különbség.
2022. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mamosat küldök szívesen ha érdekel. 1x megszorultam és kellett enni én mondjuk nem ragasztgattam.


Nálam a tejgxűjtő kagyló vált be, mert sebes is volt a mellem, így minden fájt ami hozzá ért, csak abban tudtam emberek közzé menni, és pöpecül felfogta a tejet is. Semmi nem szívárgot.

2022. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Babyono. Amíg napi többször cseréltem, ezt használtam. Utána viszonylag merev moshatót, nekem is jobban bevált az, könnyebb volt a helyére igazítani. Később vettem rossmann sajátmárkásat, azt nem ajánlom.
2022. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A babybruin teljesen jó.Lansinoh van nekem is, de mivel a babybruin nagyon hasonló és sokkal olcsóbb, azt vettem újra. Én nem szoktam ragasztgatni.
2022. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lanosinoh, babybruin mindkettő nagyon jó.
2022. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dm saját markas
2022. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-es bevált de ruha alatt szerintem nagyon latszik.a legjobban nekem a lansinoh jott be. Nagyon kényelmes volt ejjel is, es ruha alatt teljesen észrevehetetlen
2022. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

tejgyűjtő kagylóm van, de én azt nem tudom csak úgy hordani, nagyon látszik ruhán keresztül is, plusz az a tej sajnos nem is felhasználható.

végül aventeset rendeltem a pelenka.hu-n ez volt a legjobb áron azt hiszem. ez jobb, mint a baby bruin, ruha alatt sem látszik át :)

2022. aug. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!