Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor választhatom el leghamar...

Mikor választhatom el leghamarabb ha már nagyon unom a szoptatást?

Figyelt kérdés
Tudom hogy neki az anyatej a legjobb, és van is tejem, szóval nem akarok tápszerre váltani, és 1 éves koráig még mindenképpen tervezek kitartani, mert azt is tudom hogy addig a tejalapú tápláléknak kell lennie a többnek. De utána mennyit még?
2022. aug. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
vannak, akik nem értenek egyet, de utána akár semennyit. és akár egyéves koráig se várj. egyébként a tejnek mint olyannak 3 éves korig van nagy szerepe a táplálkozásban, de szerencsére vannak erre tehenek is ;)
2022. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
6 hós kor után bármikor.
2022. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nekem nagyon ekegem volt belőle, D-Mer szindrómám is volt, de 1 éves koráig kitartottam.
2022. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem érzed jól magad miatta, akkor akár most is elválaszthatod. Ne húzd, mert jobb nem lesz.
2022. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor csak szeretnéd. Majd meglátod. Én is így voltam vele hogy 1 éves koráig fogösszeszoritva kitartok, de valahogy 1 éves kora után könnyű lett, így végül sokkal több lett belőle.

Valahol olvastam hogy ha egy baba legalább 4 hónapig kap kizárólagosan anyatejet, akkor az már élettanilag mérhető.

2022. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
6 hónapos korig, én is addig tervezek szoptatni, aztán szép fokozatosan leválasztom. Addig érdemes szoptatni, amíg a babának és az anyának is jó, de legalábbis elviselhető.
2022. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Én szerettem volna de csak 8 hónapig volt tejem, 4 hóba elkezdtem a hozzátáplálást, így már ő sem szopott annyit így magától el is apadt 8.hónapra.
2022. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!