Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy kell a More Milk Plust...

Hogy kell a More Milk Plust szedni?

Figyelt kérdés
Étkezés előtt, vagy után, vagy éhgyomorra? Lehet-e előtte, utána enni? Mindegy milyen folyadékkal veszem be? (Ugyanis a homeos golyócskák közül van, amelyiknél nem mindegy, vagy nem lehet bizonyos ételekkel, italokkal együtt bevenni.) Egyébként hány kapszula után érzitek a hatását?
2008. dec. 22. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb hatékonyság eléréséhez kevés vízzel kell bevenni és a bevétel előtt és után 20 percig javasolt a folyadék fogyasztásának mellőzése. Tejserkentő teát lehet mellette inni, de ne legyen több 2-3 csészénél naponta és legalább 1 óra teljen el a kapszula bevétele és a teaivás között.

Én 58 kg vagyok és a 3x2 dózis vált be, már a második nap érezhető volt. 2 dobozt szedtem be szülés után mert nem lövellt be a tejem, és azóta 8 hónapja szoptatok.

2008. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor így próbálom. Én eddig étkezés után vettem be és elég sok folyadékkal.

Kellemes ünnepeket!

2008. dec. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!