Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szex alatt elindulhat a tej?

Szex alatt elindulhat a tej?

Figyelt kérdés
Ha szoptatás alatt szeretkezem a párommal. (Mármint amíg szopik a baba azalatt a hónapok alatt) előfordulhat, hogy szeretkezés közben folyni kezd a tejem? Hülye kérdés tudom, de erre sehol sem kaptam választ.
2010. szept. 25. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
előfordulhat.
2010. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult, főleg az első hat hét atáni hónapokban amikor nagyon bennne voltunk a tejci dologban. Elég volt ha a gyerek csak megfordult közben a fejemben.
2010. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem sosem fordult elő,pedig 19hónapig szoptattam,6hónapig kizárolag anyatejes volt.Melltartó-betétet kb 3 hónapig kellett használnom,tehát folydogált, de szex közben soha.Szerintem más ösztönök és reflexek működnek olyankor.:)
2010. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Remélem nekem nem fog, mondjuk persze, nem szégyen, csak kellemetlen. :)
2010. szept. 25. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem elindult, a szülés utáni első szex alkalmával (szülés után 5 héttel), orgazmuskor szembe spricceltem a párom :) Vicces volt, jót röhögtünk rajta(m).
2010. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én szóltam apának, h a cicimet inkább hanyagolja, hát csak odatévedt szájával, és kortyolt egy jót :) persze véletlenül, nem akarta :)
2010. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xStefix ***** válasza:

Simán előfordulhat, mert orgazmus idején ugyanaz az oxitocin hormon aktiválódik, mint a tejleadáskor.

Ez főleg az első hetekre-hónapokra jellemző, amikor a szervezet még csak a "betanulási" fázisban jár és alapból magasabb a hormonszint (azaz folyamatos szoptatási készenlétben van a testünk). Később, ahogy beáll a kereslet-kínálat és főleg stabilizálódik a hormonszint, általában megszűnik a szex közbeni tejfolyás is.

(Nekem is volt az elején párszor, de nem okozott egyikünknek se gondot.)

2010. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első időkben csak melltartóban, melltartóbetéttel mertem szexelni, és még így is átáztam néha. :-) Kb a fiam 4 hónapos korában mertem elhagyni a melltartót, akkor már nem folyt a tejem, de így ki kell fejnem magam szex előtt közvetlenül. Én így működöm. :-)
2010. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem spriccelt, de elég rendesen, és zavart is minket, emiatt szoptatás alatt végig melltartó/pólóban szexeltünk.
2010. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Hasonlókat tapasztaltam. :D
2010. okt. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!