Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lorelli mellszívót használ...

Lorelli mellszívót használ valaki? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Bármelyik típus érdekelne, hogy elfogadhatóan üzemel e vagy más márka esetleg jobban bevált mint a Lorelli?

2022. szept. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Avent kézi mellszívót használtam, nekem bevált. Nekem rengeteg tejem volt, azért volt rá szükség amíg beállt a kereslet-kínálat.
2022. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Lorelli kézit használtam. Van Medela swing elektromosom mellé, ugyanolyan jól szív mindkettő, csak nyilván sok fejéshez az elektromos sokkal gyorsabb. Annyi, hogy a masszázspárnát én levettem róla, mert azzal sokkal jobban fájt a mellem és nem segített kb semmit. De amúgy nagyon jó kis mellszívó, teljesen tudom ajánlani.

[link]

Ilyen van nekem amúgy.

2022. szept. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lorelli elektromos van. Nagyon szerettem. 9 gyors és 9 lassú fokozat. Az ára sem vág földhőz.
2022. szept. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lorelli elektromos mellszívót használok én is. Nekem bevált. Több fokozata van, állítható. Nagy segítség, hogy van és jól is működik.
2022. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!