Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Láz,nátha,vagy covid alatt...

Láz,nátha,vagy covid alatt lehet szoptatni?

Figyelt kérdés

En ugy tudom,hogy igen,mert az anyatej vedi a babát a betegsegek ellen,de annyira probaljak belem verni,hogy artok a fiamnak,hogy teljesen elbizonytalanodtam,kezdem azt hinni,hogy tenyleg igy van.

Pedig tudom hogy nem.


2022. okt. 13. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp a lelki nyugalomert, nalunk is voltak a nagyszuloknek elkepelesei, amiken nem tudtunk dulore jutni. Aztan allitottam magamon, es inkabb meg akartam erteni, beszelgetni kezdtem veluk rola, hogy mit miert gondolnak ugy, ahogy, es tok erdekes dolgokat tudtam meg. Ezek nekem rengeteget segitettek abban, hogy ne akadjak ki, ha mas a velemenyuk, es ne is akarjam megvaltoztatni oket.
2022. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10, akkor neki lehet, hogy a szoptatással van valami beakadása. Vagy azért, mert ővele elhitették annakidején, hogy a tápszer a jobb és nem szoptatott, vagy azért, mert valamiért ő nem tudott szoptatni, és bemesélte magának, hogy a tápszer a jobb, vagy hasonló. És így értehető, hogy a betegen szoptatás nála már kiveri a biztosítékot, ha a "normál" szoptatást már esetleg valamennyire elfogadta. De persze nem látok a fejébe, csak gondolkozom, miért viselkedhet így. Az nem valószínű, hogy rosszindulatból tenné.
2022. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!