Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért lett gyengébb a tejleadó...

Miért lett gyengébb a tejleadó reflexem?

Figyelt kérdés

Eddig elég erős volt, a napokban viszont alig érzem. Ez mitől lehet, volt valakinek ilyen?

14 hetes a picim


2010. szept. 28. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A testednek kell egy pár hét mielőtt rendesen beállítaná a tejtermelést.Először nekem is rengeteg volt,aztán már "csak" annyi amennyi a babámnak kellet.Amíg a te babád jóllakik és rendesen fejlődik ne aggódj,de ha esetleg mégis kevesled a tejed igyál Laktoherb teát,az tejserkentő!!Nekem még a rostos Hey-HO őszibaracklétől is megnőtt a tejtermelésem.

Egy 8 hós kisfiú anyukája.

2010. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, már beállt a kereslet-kínálat, a szervezeted tudja a dolgát. A tejleadóreflex nem lesz végig egyformán erős. Sőt! én fél év után volt, hogy nem is éreztem, a lányom mégis jóllakott anyatejjel.
2010. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, igen, történt egy kis változás a szoptatásnál..eddig fejtem-fejtem, macera volt, néha nem volt semmi tejem, néha meg 3 deci..szóval szörnyű volt..míg úgy nem döntöttem, nem fejek. sok szakoldal sem javasolta.

a kereslet-kínálat beállt, szerintem, bár néha úgy érzem, hogy nincs elég benne, a baba mégis jókat szopizik, sőt jut belőle bukásra is.

Csak azt nem tudom, hogy hol az a reflex..ami eddig úgy nyilallt, most meg szinte semmi..

2010. szept. 28. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt a nyilallás. Tejem viszont 2 liter van, anyatejleadó vagyok 6 hónapja. Nem jelent semmit, hogy már nem érzed.
2010. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!