Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent elektromos mellszívóhoz...

Avent elektromos mellszívóhoz lehet venni valahol új pótalkatrészeket (szilikon)? Ha igen, hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
a vaterán hirdetnek. (most vettem én is :))
2010. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, azt nem tudom, mennyire új, de kit érdekel, a vadi újat is ugyan úgy sterilizálja az ember lánya...
2010. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak alkatrészeket vettél, vagy komplett mellszívót? Én nem találtam olyan hirdetést, ahol csak alkatrészeket kínálnának.
2010. szept. 29. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A forgalmazonak kell irni, illetve elkuldeni a rosszat es kuldenek helyette masikat (mas tipusut, ami jo a regi mellszivoba viszont nem megy tonkre) Sajnos nekem nincs, mert ami volt, tonkrement, engem is ismeros segitett ki. Bemasolom ide, ami segithet, remelem, latszani is fog.



VÁLASZOK VÁSÁRLÓINKNAK


(gyakori kérdésekre vásárlóinktól)



1. – ISIS MELLSZÍVÓ:



ISIS MELLSZÍVÓ ALKATRÉSZEK GARANCIÁLIS CSERÉJE



A fent megnevezett termékre a 151/2003 (IX. 22) kormányrendelet alapján jótállási kötelezettségünk nincsen, azonban üzletpolitikai szempontból és hogy az általunk eladott terméket a vásárló megelégedéssel tudja használni, 6 hónapig a következő alkatrészekre ingyenes cserét biztosítunk: szívóharang, membrán, csillagszelep. A vásárló a cserealkatrészek igényét lepecsételt Jótállási jegyével / Használati utasítással tudja igénybe venni.



Alkatrészek cseréjének módjai:


- Lepecsételt Jótállási jegy / Használati utasítás, vagy blokk felmutatásával boltunkban (1142 Budapest, Dorozsmai. 52.) kicserélheti rossz alkatrészeit.


- Postai úton is elküldheti lepecsételt jótállási jegyének, vagy blokkjának másolatát, a panasz, valamint a rossz alkatrésszel együtt, mely egy ellenőrzést követően - amennyiben az alkatrészt hibásnak bizonyul - cserére kerül, amit a megadott postacímre küldünk vissza.

2010. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 29. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

masszírózó párna: [link]

[link]


csillagszelep: [link]


másik szilikon izé (ez csak a kézihez kell sztem):

[link]

2010. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!