Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog menni a tejem 5 hetesen?

El fog menni a tejem 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Ketsegbe vagyok esve

5 hetes a babam es gyonyoruen ment eddig a szoptatas

Most kb 1 hete alig-alig eszik, nem tudom pontosan mennyit nem sose meregetem, szepen hizott eddig akkor minek merjem

Elkezdett kevesebbet lenni cicin mondom ramerek h csak gyorsabban eszik v tenylegesen kevesebbet is ht kevesebbet van h 40 ml-t sziv csak ki. Hozzateszem beteg elkapott vmit a noveretol es tiszta takony lehet azert nem bir tobbet enni

Hogy ezert v masrrt de elkezdett apdni a tejem, ket cicibol max 60 ml tejet tudok kifejni es nem javul egyszeruen

Mitevo legyen?:(((

Nem tudom tobbszor mellre tenni csak max fejni mert o nem komfortcicizik. Ha nem ehes nem eszik sot most olyan mintha sose lenne ehes alig akar enni 3 orankent is nemhogy surubben


2022. dec. 17. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Más az a mennyiség, amit fejni tudsz, és megint más at, amit ő kiszopizik.

Kínáld sűrűn. Nem lesz gond.

2022. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Tervezz be pár lusta napot, kuckózzatok be, bújjatok. Az sokat segít.
2022. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha beteg, vidd orvoshoz.
2022. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.irtam h hiaba kinalom tobbszor, o ha nem ehes akkor nem log mellen. Igy csak a fejessel tudok tobb ingert adni. Amugy ha lemerem mennyit eszik pont annyi amennyit kifejek kb

2.itthon vagyunk amugyis egesz nap, magamra kotom olben van egesz nap

3.ilyen idiotasagot hogy lehet irni szted nem voltam vele orvosnal? Hogy jon eg ide egyaltaln

2022. dec. 17. 13:59
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Jó, akkor el fog menni a tejed, és rajtad kívül mindenki hülye. Miért írtál ki kérdést, ha mindent tudsz?
2022. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Nekem sajnos így apadt el kb 1 hét alatt a tejem. :(

Pedig egyik cicin, másik cicin volt a kicsi, utána mellszivoval kifejtem a maradékot. Azt mondták így több tejem lesz. Az utolsó 1 hétben már fél óránként cicire tettem a kicsit, de egyszer csak 5ml sem jött le :(

Nekünk nehezen jött össze a baba, hormon problémáim is voltak, a prolaktin szintem is mindig nagyon alacsony volt (ami a tej termelődésért felelős) és várandósság alatt sem nőtt meg a mellem :(

Sógornőm, aki még most is szoptatja a 20 hónapos lányát azt mondta a hátam mögött, hogy én nem akarom szoptatni a gyerekem, mert csak az nem tud szoptatni, aki nem akar...

2022. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez is az igény szerinti szoptatas része, most ennyi az igénye, a nagyobbacska gyerekeknek sincs étvágya amikor betegek. Plusz valószínű nem kap levegőt szopizas közbe, az is idegesíti. A fejesnel többet nem tudsz tenni most, talan gyorsan túl lesz rajta, visszajon az étvágya és újra szaporitja magának. Azért arra figyelj, hogy nehogy kiszaradjon
2022. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj, tedd mellre, ha kéri, a kínálat alkalmazkodik a kereslethez. Betegen normális, hogy kevesebbet kér. Aztán hamarosan itt a növekedési ugrás, mikor többet akar mellen lenni, és látszólag sosem elég neki. Akkor sem kell megijedni, így szaporítja a tejet.

Ha nem hiszed, kérdezz szoptatási tanácsadót.

2022. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Taknyos tehát nem kap az orrán levegőt, persze hogy nem eszik. Cici előtt orrszívó porszívó tengervizes orrsprayvel.
2022. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orrát leszívod orrsziporszival?? Ha nem,akkor hogy szopjon? Előtte Sterimarral fújj be neki!
2022. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!