Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan hogy egy baba...

Létezik olyan hogy egy baba nem szeret szopizni, csak azért teszi mert éhes? 3 hónapos kisfiammal minden szopi egy harc . Egy póz se tetszik neki, ordít minden helyzetben, aztán mikor győz az éhség,elkezd enni .

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Dettó ugyanez van nálunk is.

Napokban kezdte, tudom növekedési ugrás és tsai, de már nem tud érdekelni így üvegből kezdtem etetni.

Kitekerte magát állandóan dilizett, hogy nem kell, de ő éhes. Egész éjjel alig aludtunk cserébe mert éhes maradt. Család és a nagyobb gyerekem nyugodt éjszakája érdekében gyorsan átálltam üvegre, mert különben menne a harc most is.

Cserébe jól tud lakni és alszik rendesen. Már nem áldozok többet a szent szoptatás oltárán :D

2023. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Cumizik es/vagy kap cumisuvegbol potlast?
2023. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen volt nalunk is,csak nekem a fiam akkor sem kezdett szopni amikor megehezett..muszaj voltam tapot adni neki.tapszert elvette problema nelkul olyankor,a cicit csak fél alomban..azten kb ket het alatt megszunt a problema.utana mar a tapszer nem kellett csak a cici.🤣(nagyon feltem,hogy cumi zavaros lesz,de nem lett az szerencsere,a mai napig szoptatom,10 honapos)
2023. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kap semmi pótlást és semmit üvegből. Eddig csak cici volt. Nem tudom,mi történt, hogy kínlódik vele.
2023. febr. 23. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor vagy kínlódtok tovább vagy cumisüveg. Te tudod mi a jobb. Van türelmed kivárni ami hetekig is tarthat vagy megeteted üvegből.
2023. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én 6 hétig szenvedtem, voltam szoptatási tanácsadónál is, a technikája jó volt. Csak állandóan kiköpte és üvöltött. Megpróbáltam fejni, volt tejem bőven, úgyhogy elkezdtem cumisüvegből etetni. Úgy azonnal hihetetlen mennyiséget megevett, kb öntöttük le a tejet a torkán. Viszont jó nagy szívás volt éjjel nappal fejni, mosogatni, nekem a végéig fájt is a fejés, nehéz vele kimozdulni itthonról, úgyhogy remélem, hogy a második babát fogom tudni szoptatni.
2023. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a nyelve nincs letapadva? Attól lehet akár fájdalmas is a szopi.
2023. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tejleadó reflexed túl erős?
2023. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A nyelve rendben van,azt kizárnám . A tejleadó reflexem valóban erős,de ez eddig nem okozott ilyen problémát.
2023. febr. 24. 04:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az pont ilyen problémát szokott okozni. Amíg erősen jön, addig nem tetszik neki,tekereg, sír. Aztán ahogy alábbhagy, már szopizik nyugodtan. Úgy tudod orvosolni, hogy előtte használod kicsit a mellszívót.

Korábban azért nem lehetett ez gond, mert kevesebb volt a tej, mostanra viszont be kellett állnia a kereslet-kínálatnak.

2023. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!