Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Power pumping vagy pedig a...

Power pumping vagy pedig a 7-7 5-5 3-3 bevált valakinek? Részletek?

Figyelt kérdés
Kinek hogy vált be? Több lett a tej?

2023. márc. 29. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon van szoptatási tanácsadás szakértők által, szerintem keresd fel, nagyon jó csoport.
2023. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom :)
2023. márc. 29. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 7-7 5-5 stb bevált, napi 2x szenvedtem végig, szóval nem kellett sokszor, és kb másnapra már érezhetően több tejem lett, 2 nap múlva meg abba is hagytam, mert már szinte soknak éreztem (növekedési ugrásnál csináltam egyszer, hogy segítsem a babát). Szar volt és utáltam, se előtte, se azóta nem éreztem még úgy, hogy "elfáradt" a mellem (pedig már a második baba nyammogja), de működött.
2023. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú de jó, köszi!!!
2023. márc. 29. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt próbáltam, de semelyiktől nem lett több tejem. Volt így is tej, de éppen csak elég.
2023. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Mecsek tejszaporító tea jött be 2x annyi tejem volt. És sok folyadék
2023. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!