Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy jelzi a baba, ha a másik...

Hogy jelzi a baba, ha a másik cicit kéri?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már, hogy cseréljek, ha jelzi. De eddig nem vettem észre ilyen jeleket. Ha váltok, szopizik tovább onnan, ha 20-30 percet hagyom, az is jó neki (szerintem)

Lehet, hogy mindegy neki?


4 hetes lesz hétfőn


2023. ápr. 29. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amikor elengedi az aktuális cicit, de még nyűglődik, forgolódik, minden baja van, akkor általában a másik cici a megoldás. Most 5 hónapos, olyan 2 hónapja van ez így, előtte neki is mindegy volt.
2023. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha már fél órája nem engedte el az egyiket, akkor arra gondolok, hogy nem lakott jól és átraktam a másikra. Olyan egyéves kora óta átmegy magától. Más jelzést nem mutatott.
2023. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Észrevennéd, ha jelezné.

Nagyon lassan állt be mindkét gyereknél a kereslet-kínálat, így korán megtapasztaltam, hogy hogy is néz ki ez.

Rángatták, elengedték és üvöltöttek bele a mellembe. Ekkor váltás, és boldog szopi tovább (kb. fél percig)

2023. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy kb 40 percet szokott enni, akkor 20 perc után váltok. De csak azért, mert nem szeretem, ha egyik üres, a másik tele.
2023. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, hogy jeleznie kellett volna, simán átcuppantottam a másikra. Főleg mivel csak a bal mellemet preferálta majd egy hónapig, így a jobb folyton bekeményedett, fájt, ezért minden etetésnél kezdtem a jobbal, hogy tanulja meg azt is beszívni, meg egy kicsit le is szívjon belőle, majd félidőnél, vagy amikor már nagyon bosszankodott, átraktam a preferált mellre.


Most már rendesen eszik mind a kettőből, de így is váltogatom, mert nagyon hamar megtelik a "tartály" és iszinyatosan kemény tud lenni, ami baromira fájdalmas.

Ha átalszik egy etetést akkor lefejem és fagyasztom a tejet.

2023. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején vizesebb tej jön, utána zsírosabb.

Ha csak szomjas, akkor az eleje kell neki. Ha sűrűn váltasz, akkor előfordulhat, hogy tele van már, de hamar éhes lesz utána.

2023. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!