Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós vagy sima melltartót...

Szoptatós vagy sima melltartót hol vásároltok Budapesten?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a mellem nem nőtt, csak a mellkasom, a 90-es, 100-as melltartóka csak nehezen tudom bekapcsolni, s akkor is bevágnak, s azok a méretek ált d-sek, de azt meg a mellem nem tömi ki, mert az nem nőtt semmit. Mik a tapasztalatok, szülés után mennyit nőnek, dagadnak meg?
2009. jan. 1. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amit a piacon kaptam, olyan 600-800 Ft lehetett, vettem máshol is, de legjobban a piaci vált be. Nekem sokat nőttek, akkor legalább már látszott, hogy van cicim, mert eredetileg igen mini volt.
2009. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!én a tescoba vettem tescos sima melltartot.nekem is csak a mellkas szélesség nőt.Amugy szoptatosat skálába érdemes venni olcsokkb 1400ft.buék
2009. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, en a brendonban vettem meg a kalvinon levo maternelleben, de mindket helyen nagyon draga, es nem is volt olyan, amit en kerestem (elol nyithatos, mert a lehajtós allitolag nem mindenkinek egeszseges)

de

[link] itt talaltam olyan melltartót, amit kerestem, ha picit mas a mereted, figyelembe veszik, ami nagyon jó. 4000 forinttol vannak, a legolcsobb nekem nagyon jó, és van extra meretben is.


egy hasonló gondokkal kuszkodo :)

(amugy nekem 15 szamot nott a melltartom, a mellem is meg a hatam is, a kosarmeret is teljesen mas lett :S)

2009. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2009. jan. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!