Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptattatok a babatoka...

Meddig szoptattatok a babatokat? Hogyan hagyta abba? Ö magatol vagy esteleg ti szoktattatok le öt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 05:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
7 hónaposan hagyta el magától. Sosem ment túl jól, szoptatási tanácsadóval sem tudtuk elhagyni a kiegészítést egy hónapnál hosszabb időre. Ahogy elkezdtük a hozzátáplálást átállt a reggeli és esti cicizésre, majd elhagyta a reggelit és az estit is. Ez két hét alatt zajlott le. Nem bánom, hogy így alakult. Most 16 hónapos, egyelőre tápszerezik esti elalvásnál, de abból is csökkenti az igényelt mennyiséget folyamatosan.
2023. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt kínszenvedéssel 4 hónapig úgyahogy, ő nem fogadta el onnantól.

A 2. majdnem 3 éves volt mire sikerült "megszabadulnom tőle"

2023. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
22 hónaposan választottam le. Egyébként is már csak cumizott rajta és baromira nem volt komfortos, úgyhogy tervben volt az elvalasztas. De terhes lettem és borzasztóan fájt a mellbimbóm, úgyhogy ez sokat nyomott a dologba. Meglepően egyszerű volt, azóta atalussza az éjszakákat.
2023. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2es válaszomat ki pontozta le,és miért???


Az lett volna a helyes megoldás, ha addig szoptatok,míg belebetegszek és belehalok? Hm?


Akkor mi lett volna a beteg gyerekemmel?


Már úgy néztem ki anyám és mások szerint, mint egy utolsó stádiumú rákos!

2023. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Pont azt néztem én is, hogy engem is miért pontoztak le (#9 válasz). Gondolom aki viszonylag sokáig szoptatott, azt lepontozták, de hogy miért..? A kérdésre adtunk releváns választ pedig.
2023. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!