Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót szedtetek szoptatás alatt rendszeresen?

Figyelt kérdés
Császármetszésem volt. Hát jó lenne napi 2-3 fájdalomcsillapító. Régen algoflexet szedtem pl fejfájásra de azt most nem lehet semmire.

2023. okt. 7. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha a heged miatt akkor csak az első hét kemény és csak a sok séta segít. Én penadolt szedek,de nem rendszeresen és nem újszülöttnél.
2023. okt. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Napi 2-3 fájdalomcsillapító? Minek? Mozogni kell, az segít. Amúgy meg paracetamol tartalmú fájdalomcsillapító, de azt sem rendszeresen, nagyon max 3 napig.
2023. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem gyökérkezelést csináltak, sok alkalmasat mert problémás volt a fog. Utána mindig kellett egy-két szem fájdalomcsillapító. Vagy paracetamol, vagy ibuprofen tartalmút vettem be. Amúgy adtam le anyatejet, és velük megbeszélve szedtem a gyógyszert, ők mondták, hogy ezt a kettőt lehet.


Inkább ibuprofent vennék be a helyedben, mert a paracetamol tudtommal átjut a tejbe és gyengébb is a hatása, nem tudom, miért ajánlják. Pl. Algoflex, előttem írták hogy nem lehet, pedig én tényleg úgy tudom, hogy lehet.

2023. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hármas, nekem sem világos hogy miért a tejet dugig töltő paracetamol a javasolt amikor az ibuprofen gyakorlatilag egyáltalán nem szekretálódik. Nekem az a konteóm hogy az angolszászoknál imádott paracetamolt pusztán tradíciók miatt favorizálják...
2023. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rubofent szedtem, sajnos szülés után olyan fogfájásom volt hogy alidni sem tudtam.
2023. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nurofent írtak a kórházban.
2023. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!